logo

“SERA gizemli hayat” filmi izlenim rekorları kıracak

İlk bölümü Alanya’da çekilen ikinci bölümü Şanlıurfa’da çekimi düşünülen “SERA gizemli hayat” filmi Kasım ayında vizyona girecek.

unnamed (1)

 

Yayınlanacak olan Sinema filminde Şanlıurfalıların sevilen aktörü Ahmet Özyavuz’da filmin baş rol oyuncularından biri. Ünlü Aktör Cem Özer ile birlikte çekilen filimi gurbette yaşayan yaklaşık bir milyon Şanlıurfalılar merakla bekliyor.

 

 

Senaryosunu Orkun Akyıldız’ın yazdığı, Nezir Yücel ile Adem Uğur’un yapımcılığını üstlendiği, Yönetmenliğini Adem uğur’un yaptığı “Sera Gizemli Hayat” Filminin baş rol oyuncularından Deniz Sarıbaş ve Cem Özer’in yanı sıra Fırat Çöloğlu, Nehir Büyük Akçay, Şanlıurfalı Ahmet Özyavuz, Hazel Çamlıdere, Nazlı Kar, Kayra Erdoğan ve Kenan Yılmaz’ın baş rolleri paylaştığı Filimde Gerilim ve Dramanın yaşandığı sahneler heyecanla izlenecek. Bir bölümü Alnya’da çekilen ikinci bölümü Şanlıurfa’da çekilecek olan Kasım ayında Vizyona girecek olan “SERA gizemli hayat” İzlenim rekorları kıracak

 

unnamed (3)

unnamedunnamed (2)

Share
3549 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

“SERA gizemli hayat” filmi izlenim rekorları kıracak” için 1 yorum

  1. Gülçin : diyor ki:

    Ahmet Ozyavuz u başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Oynadığı her rolde başarısını gözler önüne seriyor. Bu filmini de heyecanla bekliyorum.

UA-36507442-2