logo

ŞENSOY “BU BÖLGENİN TÜM SORUNLARINA SAHİP ÇIKACAĞIZ”DEDİ

Mercekhaber Gazetesi Tuzla bölge Temsilciliğine getirilen değerli iş adamı Erkan Şensoy ilk ziyaretlerini Emlak Konut Site Müdürlerine yaptı.

erkan tuzla

Mercekhaber Tuzla Bölge Temsilcisi Erkan Şensoy, Tuzla Emlak Konutları 1.Etap 2.Kısım Site Müdürü Yeşim Yener ve yönetimini daha Sonra Tuzla Emlak Konutları 1.Etap 1.Kısım Site Müdürü Hasan Güngör’ü makamında ziyaret etti.Şensoy;” bu bölgenin tüm sorunlarını masaya yatıracağız elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışacağız.Mercekhaber Türkiye’nin bir çok ilinde yerelden çok bölgesel bir gazete bu sebeple sorunlara çözüm sağlayacağımıza inanıyorum.Merkezi Tuzla olan bu gazetemiz Tuzla için de bir lütuftur. Değerlendirmek lazım.Bana ulaşan her arkadaşının derdine dermen olmaya çalışacağım diye konuştu.

erkan tuzla..

Mercekhaber’in Tuzla Temsilcisi Erkan Şensoy’un ofisi Tuzla Emlak konutlarına hizmet verecek. Oifisin “O” bölgede olması da, ayrıca bir avantaj olarak görülüyor. Gazetenin Her konusunda tam yetkili olan Şensoy bu bölgelerin sorunları ile ilgili çözüm üreterek destek sağlayacak. Hem gazetede hemde internet sayfasında yer alması gereken haberleri anında merkeze iletecek. Konu hakkında iştişere eden Şensoy Mercekhaber’in çalışmaları ile ilgili Site Müdürlerine detaylı bilgi verdi.

Share
1200 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2