logo

03 Aralık 2015

SEMA ÇİFTÇİ’DEN ANLAMLI ZİYARET

kkkŞanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin Eşi Sema Çiftçi, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü Dolayısıyla Ertuğrulgazi İlköğretim okulunu ziyaret ederek Alt Özel Eğitim Sınıfında  engelli öğrencilerle bir araya geldi.

 

Eyyübiye ilçesine bağlı Ertuğrulgazi İlköğretim okulunda engelli çocuklar için özel olarak açılan Alt Özel Eğitim Sınıfını ziyaret eden Sema Çiftçi, burada engelli öğrencilere eğitici ve öğretici hediyeler verdi.

 

Burada çocuklarla yakından ilgilenen Sema Çiftçi, engelli öğrencilerin velileriyle bir süre sohbet etti.

 

3 Aralık Dünya Engeliler Gününü kutlayan Sema Çiftçi, “Bu gün dolayısıyla bir engelli sınıfımızı ziyaret ettik.  Buradaki çocuklarımızla çeşitli paylaşımlarda bulunduk. Engelli olmayı hiç kimse istemez, Bu Allahın bir yazgısıdır. Önemli olan engellerimizle yaşana tutunabilmektir. Engelli veya engelsiz olarak karşımıza çıkan tüm sorunları aşabilmemiz gerekmektedir. Herkesin Dünya engeliler Gününü tekrardan kutluyorum” dedi

 

Ziyaretleri kapsamında Hayatti Harrani Mahallesinde 3 çocuğu engelli olan Ahmet Altaş’ın evini ziyaret eden Sema Çiftçi, Burada Anne ve Baba Altaş çocukların sağlık durumu hakkında bilgi alarak çocuklara çeşitli hediyeler verdi.  

Share
407 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2