logo

24 Mart 2016

SEMA ÇİFTÇİ, KADINLARI DESTEK MERKEZLERİNE DAVET ETTİ

12Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin eşi Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlara hizmet veren Hızmalı Kadın Destek merkezini ziyaret ederek, kadınlarla bir araya geldi.

 

Sosyal Belediyecilik hizmetleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarında hizmet veren 7 ayrı Kadın Destek ve Kültür Merkezlerinde biri olan Hızmalı Kadın Destek merkezini ziyaret eden Sema Çiftçi, kursiyerlerle ihtiyaçları konusunda sohbet etti.

 

Geçtiğimiz günlerde okuma ve yazma bilmeyen kadınlar için başlattığı “Okuma Yazma Öğrenmek İçin Haydi Kadınlar Kurslara” kampanyası kapsamında kurslardan faydalanan kursiyerlerle de bir araya gelen Sema Çiftçi, eğitimin önemine değinerek Büyükşehir Belediyesi tarafından bu tür sosyal çalışmaların her zaman devam edeceklerini vurguladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin eşi Sema Çiftçi, “Okumanın yaşı yoktur.

Bütün kadın kardeşlerimizi bu merkezlerimize bekliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Kadınlarımızın sorunlarını istişare ile çözüyoruz” dedi.

Ziyaretleri kapsamında kadınlara çeşitli hediyeler veren Sema Çiftçi, tüm kadınları Büyükşehir Belediyesinin Kadın ve Destek Merkezlerine davet etti.

Share
299 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2