logo

25 Ekim 2015

Şehit Aileleri Derneğinden AK SKM’ye ziyaret

Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret ederek Başkan Yardımcısı Dede Osman Denek’ten çalışmalar hakkında bilgi aldı, bazı önerilerde bulundu. İl Başkanlığını da ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

1

Başarı çalışmakla yakalanır

Başarının çalışmakla yakalanabileceğini belirten Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, “Özellikle seçim dönemlerinde kurulan SKM’ler çok önemli. Vekilleri ve partilileri en iyi şekilde ve programlı olarak yönlendirip seçim çalışmalarını yapmalarına yardımcı olur ve takipçisi de olurlar. Görüyoruz ki bu seçim için kurulmuş olan SKM de çok iyi çalışıyor. Bu emeğin karşılığını inşallah 1 Kasım’da alacağız ve AK Parti tek başına iktidar olacaktır” dedi.

 

Görevimizi hakkıyla yapma gayreti içindeyiz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SKM Yardımcısı Dede Osman Denek ise, AK Parti olarak kapılarının herkese açık olduğunu belirterek, gerek AK Partinin SKM çalışanı her arkadaşın kendisine tevdi edilen görevi hakkıyla yerine getirme gayreti içinde olduğunu ve zaman zaman İl Başkanı, Bakan ve Milletvekillerinin de ziyaret ederek yerinde görmelerinin kendilerini daha da memnun ettiğini söyledi.

 

AK Parti İl Başkanlığını da ziyaret eden Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Başkan Yardımcısı Cemil Çadak’a çalışmalarında başarılar dileğinde bulundu.

Şehit Aileleri Dernek Başkanı Yavuz, seçim sürecinin kazasız, belasız sonlanmasını arzuladıklarını, bir an evvel hükümetin kurularak huzurun, refahın ve istikrarın yeniden sağlanmasını beklediklerini söyledi.

Share
284 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2