logo

08 Temmuz 2015

Şehit Ailelerden Vali Yardımcısı Seçilmişe Plaket

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler İdaresi Başkanlığı Şube Müdürlüğü’ne tayini çıkan Şanlıurfa Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Şanlıurfa Şehit Aileler Derneğini ziyaret etti.6

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz’u makamında ziyaret eden Seçilmiş bir süre Şehit Aileler ve Gazilerle sohbet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, şunları kaydetti:

Sayın Vali Yardımcımız Ramazan Seçilmiş 5 yıl boyunca Şanlıurfamıza hizmet ettiler. Şanlıurfa için iyi projelere imza attılar. Özelikle Şehit Aileler ve Gaziler yaptığı hizmetler asla unutulmayacaktır. Şehit Aileler, Gaziler ve Şanlıurfamız’a yaptığı hizmetlerden dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Vali Yardımcısı Seçilmiş ise Şehit Aileler ve Gaziler bizim başımızın tacıdır onlara ne yaparsak azdır.  Amaçlarının Şehit Aileler ve Gaziler yanısıra Şanlıurfa’ya hizmet olduğunu ve bunu başarmak için de ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Daha sonra Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz tarafından bu güne kadar Şehit Ailelere ve Gazilere ve Şanlıurfa’ya yapmış olduğu hizmetlerden plaket taktim etti.

Share
453 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2