logo

30 Nisan 2015

SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI.

7Toplantıya Akçakale Kaymakam Eyüp FIRAT, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, Akçakale Belediye Başkanı ile siyasi parti temsilcilerinin katılımıyla yerel seçim toplantısı düzenlendi.

Akçakale Kaymakamlığı Makam odasında yapılan yerel seçim toplantısına, Kaymakam Eyüp FIRAT, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cem YILMAZ, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut ÇETİN, İlçe Belediye Başkan Abdulhakim AYHAN ve siyasi parti temsilcileri katılım gösterdi.

Kaymakam Eyüp FIRAT, Gerçekleştirilen toplantının demokrasilerin asli unsurlarından olan seçimlerin, huzur ve güven içerisinde geçmesi, seçimlere katılan siyasi partilere yasal hükümlerin bir kez daha hatırlatılması, seçim kampanyalarının yasada belirtilen hükümler dahilin de karşılıklı anlayış içerisinde demokratik bir şekilde yapılması, parti yetkililerinin bu husustaki görüşlerinin alınması sebebiyle yapıldığını vurguladı.

Kaymakam FIRAT; Sizlerin de malumunuz, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 2015 Türkiye Genel Seçimler için parti temsilcilerimiz ile istişare toplantısı yapıyoruz. Milli iradenin sandığa daha iyi yansıya bilmesi için her türlü güvenlik tedbir alınmıştır. İnşallah Akçakale de huzur içerisinde geçmesini ümit ediyoruz. Dedi.

Kaymakam FIRAT, “7 Haziran 2015 Türkiye Genel Seçimlerinin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Share
282 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2