logo

01 Ekim 2015

SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI.

1 Kasım 2015 Tarihinde Yapılacak Olan Genel Seçim Öncesi, Seçim Güvenlik Toplantısı Gerçekleştirildi.

1.Akçakale Kaymakamlığı Makam odasında yapılan genel seçim toplantısına, Kaymakam Eyüp FIRAT, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cem YILMAZ, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut ÇETİN, İlçe Belediye Başkan Abdulhakim AYHAN ve siyasi parti temsilcileri katılım gösterdi.

Kaymakam Eyüp FIRAT, Gerçekleştirilen toplantının demokrasilerin asli unsurlarından olan seçimlerin, huzur ve güven içerisinde geçmesi, seçimlere katılan siyasi partilere yasal hükümlerin bir kez daha hatırlatılması, seçim kampanyalarının yasada belirtilen hükümler dahilin de karşılıklı anlayış içerisinde demokratik bir şekilde yapılması, parti yetkililerinin bu husustaki görüşlerinin alınması sebebiyle yapıldığını vurguladı.

Kaymakam FIRAT; Sizlerin de malumunuz, 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan 2015 Türkiye Genel Seçimler için parti temsilcilerimiz ile istişare toplantısı yapıyoruz. Milli iradenin sandığa daha iyi yansıya bilmesi için her türlü güvenlik tedbir alınmıştır. İnşallah Akçakale de huzur içerisinde geçmesini ümit ediyoruz. Dedi.

Kaymakam FIRAT, “1 Kasım 2015 Türkiye Genel Seçimlerinin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Share
247 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2