logo

01 Kasım 2015

SEÇİM BÜROSU HER AKŞAM DOLUP TAŞIYOR

zxçcmövözxmvmzçvmçzmKaraköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli tarafından Karaköprü İlçesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik adına açtığı seçim bürosu her akşam dolup taşıyor.

KARAKÖPRÜ’DE AK PARTİNİN YOĞUNLUĞU SEÇİM BÜROLARINA SIĞMIYOR

AK Parti seçim bürosuna gelenler kalabalıktan içeri sığamayınca, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli seçmenlere seçim bürosunun önünde seslendiler.

1 Kasım Pazar günü yapılacak olan seçim için AK Parti Milletvekilli adayları ile birlikte Karaköprü İlçesindeki kırsal mahalleler ve merkez mahalleleri gezerek muhtarlar ve kanaat önderleri ile tek tek görüşüp destek isteyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, gün içerisindeki seçim yoğunluğundan sonra her akşam Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik adına açtığı seçim bürosunda vatandaşlarla sohbet edip 1 Kasım’da yapılacak olan seçim için destek istiyor.

Önceki akşam seçim bürosuna Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa eski Belediye Başkanı ve Şanlıurfa eski Milletvekili İbrahim Halil Çelik, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Belediye Meclis üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN BAYDİLLİ; ” BİZİM GAYEMİZ ŞANLIURFA’MIZA VE KARAKÖPRÜ’MÜZE HİZMET ETMEKTİR”

Seçim bürosuna gelenlere hitaben konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli; “Şanlıurfa’mız huzurun, barışın, istikrarın kentidir Karaköprü’müzde Şanlıurfa’nın gelişen, değişen değişmeye devam eden yüzüdür. Bizler inşallah bu kalabalıkla Şanlıurfa’mızı her zaman için güneydoğunun merkezi haline getireceğiz Karaköprü’müzü de gözde İlçe haline getireceğiz. Bizim gayemiz Şanlıurfa’mıza ve Karaköprü’müze hizmet etmektir. Bunları da siz değerli muhtarlarımızla, AK Parti İlçe Başkanımızla, Belediye Meclis üyelerimiz ile harıl harıl çalışıp durmadan çalışarak yapacağız. Ben her zaman Karaköprü’lülerin emrinde olacağım Karaköprü ilçemizi Allahın izni ile hep beraber el ele vererek hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

BAŞKAN AKSOY; “1 KASIM SEÇİMLERİNDE AK PARTİ KARAKÖPRÜ’DE REKOR KIRACAKTIR”

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy ise; “Böyle güzel bir ortamda böyle bir kalabalıkta AK Partiye gönül veren AK Partinin bu bürosunda AK Partinin  kadrolarına sahip çıkan siz değerli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bu seçim bürosu aslında Şanlıurfa’daki en yoğun seçim bürolarından biridir. Bizler bu yoğunluğu gördüğümüz zaman oldukça memnun kalıyoruz. Bana göre 1 Kasım seçimlerinde AK Parti Karaköprü’de rekor kıracaktır. Bu rekoru da sizlerin desteği ile sizlerin oyları ile kıracaktır” dedi.

HALİL ÇELİK; “TÜRKİYE’Yİ SİZLER İNŞAA EDECEKSİNİZ”

Şanlıurfa eski Belediye Başkanı ve Şanlıurfa eski Milletvekili İbrahim Halil Çelik yaptığı konuşmada; “4 gün sonra 26. Dönem Milletvekili seçimini Türkiye idrak edecek, bizler eski siyaset hayatımızda çok badireler atlattık 28 Şubatlar gördük. AK Parti Hükümeti sayesinde 13 yıldır Türkiye’nin gelip geçtiği en büyük en iyi hizmetleri gördünüz. Şimdi yeniden aynı duygularla maddi ve manevi kalkınmanın yeniden mimarı olacak olan bizim değerli dostlarımızın siz sevgili Şanlıurfa’lıların bir kez daha yeniden büyük bir cesaretle büyük bir gayretle sandık başında oylarınıza sahip çıkacak ve Türkiye’yi sizler inşaa edeceksiniz. Karaköprü daha önceden küçücük bir köydü şimdi Elhamdülillah Şanlıurfa’nın tek gecekondusu olmayan tek ilçesidir. Şimdi o günlerden bugünlere bu sefer Metin Baydilli kardeşim sizlere hizmetçilik görevi yapacak kendisine başarılar diliyorum”

FARUK ÇELİK; “ŞANLIURFA’DAN IŞIK YÜKSELECEK, GÜNEŞ PARLAYACAK”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik konuşmasında şunları söyledi; “Akşamın bu saatinde seçim bürosunun tıka basa olması her türlü takdire şayan bir durumdur. Bu şunu gösteriyor demek ki üç gün sonra Karaköprü üzerine düşenin çok fevkindesini yapacaktır. Şanlıurfa’mızda büyük bir dayanışma var büyük bir gayret var. Bazı arkadaşlarımız sanki kendisi adaymış gibi benden daha heyecanlı on iki (12) Milletvekili adayından daha heyecanlı bir şekilde çalışan arkadaşlarımız var. 1 Kasım seçimi memlekete meselesidir arkadaşlar mesele Şanlıurfa’nın huzuru meselesidir mesele Şanlıurfa’nın Şanlıurfa olarak kalma meselesidir. Biraz göründüler komşu illerin kötü adetleri buraya gelmeye başladı. Biz buna tahammül edemeyiz burası ayrı bir şehir kaldı ki diğer komşu illerimizdeki olumsuzlukları giderme konusunda Şanlıurfa Allahın izni ile rehberlik  yapacak birikime donanıma sahiptir. Buradan yani Şanlıurfa’dan ışık yükselecek, güneş parlayacak Güneydoğu’nun aydınlanması Türkiye’nin aydınlanması Allahın izni ile pazar akşamı sizlerin o büyük desteği ile gerçekleşecektir.

 

Share
253 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2