logo

Şanlıurfaspor’dan saygılı duruş

Kamp çalışmalarına devam eden Şanlıurfaspor sabah yaptığı antrenmanda Suruç’ta hayatını kaybedenleri saygı duruşu ile andı.

1 Temmuz’dan bu yana sezon başı hazırlıklarına 3devam eden sarı yeşilliler sabah yaptığı antrenmanda fizik ve kondisyona dayalı çalışmalar yaptıktan sonra, ikinci bölümde çift kale maç yaptı.

 Teknik Direktör Engin Korukır nezaretinde yapılan ve 1 saat 15 dakika süren antrenmanda futbolcuların istekli oluşu dikkat çekti.

Hayatını kaybedenler için saygı duruşu

Sarı yeşilli futbolcular, Sabah yaptığı antrenman öncesi toplu halde saygı duruşunda bulunarak geçtiğimiz gün Suruç’ta hayatını kaybedenleri andı.

Sahanın ortasında kenetlenen teknik heyet ve futbolcular 1 dakikalık saygı duruşunda bulunduktan sonra antrenmana başladı.

Teknik Direktör Engin Korukır Suruç’ta yaşanan vahşeti kınadıklarını belirtirken, “Orada çok 32 tane vatandaşımız hayatını kaybetti. Bu ülkede bu tür olayların yaşanmamasını istiyoruz. Bizde memleketimizde yaşanan bu olayı kınamak için böyle bir saygı duruşunda bulunduk. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralı insanımıza ise acil şifaler diliyorum” dedi.

Öte yandan sabah yapılan antrenmanı, yeni yönetim kurulundan Muhammed Kerem Şimşek, İbrahim Demirkan ve Abdulkadir Badıllı’da Bolu’ya gelerek izledi.

Share
336 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2