logo

12 Aralık 2015

Şanlıurfaspor’dan Açar’a hayırlı olsun ziyareti

IMG_8535Şanlıurfaspor yönetim kurulu Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter yardımcılığına getirilen  Abdulkadir Açar’ı makamında ziyaret etti.

Şanlıurfaspor icra kurulu başkanı Kemal Süt, Asbaşkan İsmail Bağıban, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Demirkan ve Mehmet Büyükfırat’tan oluşan yöneticiler yeni göreve getirilen Abdulkadir Açar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Abdulkadir Açar’ın Şanlıurfa için bir şans olduğunu kaydeden yönetim kurulu, Şanlıurfa için yapacaklarından dolayı şimdiden kendisine teşekkür ettiler. Şanlıurfaspor ve Urfa sporu adına her zaman açık çek sözü veren Açar sarı yeşilli renkleri her zaman kalbinde yaşattığını ifade etti.

Şanlıurfaspor Asbaşkanı İsmail Bağıban ise Abdulkadir Açar’ın Şanlıurfa’da çok iyi bir eğitimci olduğunu belirtirken, kente büyük hizmetleri olacağını söyledi. İcra kurulu başkanı Kemal Süt’te Tüm Şanlıurfalıların yakından tandığı bir isim olan Abdulkadir Açar’ın Urfa için iyi bir şans olduğuna dikkat çekerken, Tüm Urfa onu tanıyor, oda tüm Urfalıyı tanıyor. Bunlar birleştiği zaman her anlamda hizmet ve başarı gelecektir” dedi.

Share
382 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2