logo

12 Ağustos 2016

ŞANLIURFA’NIN İLK İNTERNET TELEVİZYONU YAYINA BAŞLADI

Hızla gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmak ve bu platformda Şanlıurfa’yı tanıtma amacını güden Şanlıurfa’nın ilk İnteraktif Televizyonu olan Araf tv internet üzerinden yayın hayatına başladı.

unnamed (1)
Şanlıurfa’nın sorunlarının tam manasıyla gündeme gelmediği için eksikliği hissedilen ve halkı arkasına almayı hedefleyen Araf Tv sözle ya da slogan olsun diye değil gerçek manada halkın yanında yer almayı hedefliyor.
Bu meyanda bir açıklama yapan Araf Tv Kurucusu Mustafa Çiçek şunları söyledi.
Araf Tv kurucusu Çiçek;” Bilindiği üzere teknoloji hızla gelişiyor içinde olduğumuz teknoloji ve bilgi çağında Şanlıurfa’mız maalesef yeterince tanıtılmıyor. Başka Urfalı sanatçımız ve değerli hemşerimiz İbrahim Tatlıses olmak üzere Şanlıurfa’mızda yetişen birçok ünlü sanatçımız ve belediyelerimiz Şanlıurfa’mızı tanıtma misyonunu üstlenmiş bulunuyorlar. Lakin öte yandan Biz de bunun eksikliğini hissederek çıktığımız bu yolda eğer Şanlıurfa’mızın tanıtımına tuz tanesi kadar da katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize. Tabi Şanlıurfa’mızın sorunlarını da unutmamak lazım. Eğitimden tutun sağlık sektörüne, sağlık sektöründen tutun alt yapı, üst yapı sorunlarına kadar akla gelen bütün sorunları masaya yatırarak yetkili organlarla koordineli çalışarak çözüm noktasında katkı sağlamayı hedefliyoruz. Umarım ki bu yolda halkımıza mahcup olmayız.”dedi.
Başta Şanlıurfa’lı hemşerilerimiz olmak üzere il dışında veya yurt dışında yaşayan Şanlıurfa’lı hemşerilerimiz televizyonumuza www.araftv.com sitesinden ulaşılabileceğini vurgulayan Çiçek sözlerini tamamladı..

Share
406 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2