logo

15 Aralık 2015

Şanlıurfalılar Dernek Yönetlimi Bakan Çelik’i ziyaret etti

İstanbul Şanlıurfalılar Dayanışma ve Yardımlaşma Dernek Yönetimi Bakan Faruk Çelik’i Ankara’da ki makamında ziyaret ettiler.BAKANA ZİYARET

İstanbul Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Eyüp Göncü ve Yönetim Kurulundan Etem Yasak, Mehmet Ali Fincan, Yasemin Güllüoğlu, Abdurrahman Dövücü, Ahmet Küçük, Mahmut Çap ve beraberindeki yönetim kurulu Ankara’ya giderek Şanlıurfa Milletvekili, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’i makamında ziyaret ettiler.

 

Bakan Çelik samimi duygularla karşıladığı Dernek Başkan ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Şanlıurfa ve Dernek hakkında istişare yapan Başkan Eyyüp Göncü dernek hakkında yapmış oldukları faaliyetlerden bahsetti. Çeşitli istişarelerden sonra samimi sohbet havasında geçen ziyaret yaklaşık bir saat sürdü. Bakan Çelik Şanıurfa için İş adamlarının yatırım konusunda önemli olduğunu belirtti. Urfalı iş adamlarının İstanbul’da önemli imkanlarının olduğunu ifade eden Bakan Çelik ‘Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi’ne kazandırdığımız Tekstilciler ve Ayakkabıcıları İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz toplantılar ve görüşmeler neticesinde Şanlıurfa’ya getirdik. Yeni toplantılar, görüşmeler, fikir alışverişleriyle Şanlıurfa’ya yatırımcılara daha cazip hale getireceğiz. Sanayi ve gıda ile ilgili yeni adımlar atacağız’ dedi.

 

Dernek Başkanı Göncü, genç ve dinamik dernek yönetimi ile önemli projelere imza attıklarını yapılması gereken projeler üzerinde de çalışmaya devam ettiklerini belirtti. Göncü,” Sayın Bakan Çelik’in vurguladığı mesajlar bizim için çok önemli, gereğini yapacağız. “dedi.

 

Share
405 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2