logo

Şanlıurfa’da Basın Mensuplarına ŞANDER’den Anlamlı Ziyaret

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) 2005 yılında kurulmuş ancak faaliyetlerini kurumsallaşamadan yürütmeye devam ettirmeye çalışmıştır. Kurumsallaşmayan sivil toplum kuruluşları hayatlarını idame ettirmede daima sıkıntılar yaşamışlardır.

NİMETOĞLU

ŞANDER olarak bu sıkıntıları yaşamamak için; 2011 yılında seçilen ve halen görevde bulunan Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulunun yoğun çabalarıyla, Derneğimiz kısa sürede kurumsallaşarak medyada adını sıkça duyurmaya başlamıştır.

 

Dernek tarafından yapılan Şanlıurfa’yı tanıtıcı etkinliklerin, faaliyetlerin halisane duygular ile yapıldığı Ulusal ve Yerel Basın tarafından göz ardı edilmeyerek ŞANDER’in görünürlüğü arttırılmıştır.

NİMETOĞLU.

Dar kıt kaynaklarla bir avuç Şanlıurfa sevdalısı tarafından yönetilen bir sivil toplum kuruluşu olarak görünürlüklerini arttıran basın emekçilerinin katkılarını unutmamak ve ŞANDER’e gösterilen teveccühe kayıtsız kalmama adına, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Emine ŞEFTALİOĞLU ve M.Zeki ÇAVUŞOĞLU Şanlıurfa’ya giderek Basın emekçilerine bir dizi ziyaretlerde bunulmuşlardır.

 

Bugüne kadar basında ŞANDER’e destek olan Reşat KUŞÇUOĞLU, Müslüm AKTÜRK, Mehmet Derviş CANBEKLİ, Cebrail ELMAS, Reşat UZUN, Mehmet YILDIRIM; Ali ÇİZMECİOĞLU, Sedat ATİLLA, Ahin GÜNEŞ, Dilek AKIN, Ömer KAPAKLI ve İbrahim TORU’ya katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 

ŞANDER olarak Kendilerinin her zaman yanlarında olacağımızı belirtir desteklerinin devamlarını diler iş ve aile hayatlarında başarılar dileriz.

 

ŞANDER Yönetim Kurulu

 

Share
635 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2