logo

13 Mayıs 2015

DAVUTOĞLU’NA ANLAMLI PLAKET

2Ak Parti’nin Şanlıurfa’da düzenlediği mitinge katılmak üzere Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi  Sare Davutoğlu birlikte Şanlıurfa’ya gitti.

 

Sera Davutoğlu Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde ikamet eden Şehit Adnan Yaslı’nın annesi Zehra Yaslı’yı ziyaret etti. Geçtiğimiz Pazar günü Şanlıurfa’ya giden Sare Davutoğlu beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zeynep Karahan Uslu , AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Hamide Sürücü , Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün eşi Ayşe Küçük ,Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in eşi Turan Güvenç , Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşi Ayşe Ekinci, Aile ve Sosoyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ve beraberindeki heyetle 01.12.2003 tarihinde Nusaybin-Midyat karayoluna terör örgütü tarafından yola döşenen uzaktan kumandalı mayının patlatılması sonucunda şehit olan Adnan Yaslı’nın, Eyyübiye ilçesinde oturan annesi Zahra Yaslı’yı evinde ziyaret etti.

 

Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, Sare Davutoğlu’nun şehit ailesini ziyaret etmesinden dolayı, göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı duyduğu memnuniyeti temsilen ve ziyaret anısına Bayan Davutoğlu’na plaket takdim ederken Şehit Aileleri Viranşehir ilçe temsilcisi Pınar Çuvanlıoğlu tarafından da yöreye ait çeşitli hediyeler takdim etti. Basına kapalı gerçekleşen ziyarette bu vatan için canını feda etmiş tüm şehitler için dualar edildi.

Share
485 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2