logo

Şanlıurfa Sağlık-Sen Şube Başkanı Polise yapılan saldırıyı kınadı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde hain bir saldırı sonucu 1 polisimizin şehit edilmesi ve 1 polisimizin yaralandığı olayı nefretle kınıyorum.

1Türkiye’nin bölgesinde ve dünyadaki yerini hazmedemeyenler, kötülük pompalamaya, ölüm kusmaya devam etse de, Anadolu kardeşliğini bozamayacaklardır. Yüzyıllar boyu, her türlü zorluk ve acıya birlikte göğüs gererek galip çıkmayı başaran milletimiz, kardeşlik yürüyüşünü sürdürecektir. Terörün; milleti, dini, iyisi, kötüsü, haklısı, haksızı ve hiç bir mazereti olamaz. Terör, terör’dür, kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın, hangi gerekçeye sahip olursa olsun, karşısındayız. her türlü etnik, dini ve mezhepsel unsurun bu topraklarda birlikte yaşamaya devam edeceğine olan inancımızı bozamayacağını ifade eder, Bu tür, terörle netice alma hesaplarını akım bırakacak tek yol milletimizin sağduyu ve istikametini her şeye rağmen korumasıdır.

Şehit edilen polis memuru Serdar TOPRAK a Cenab-ı Allah’tan rahmet diler, ailelerine ve yakınlarına sab-ı cemil niyaz ederim. Yaralı polislerimize ise acil şifalar diliyorum.

Tüm Emniyet teşkilatımızın başsağlığı dilerim.

UZ DR FARUK GÜNAK

 

Share
323 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2