logo

09 Nisan 2015

Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil ÖZCAN emeği geçenlere teşekkür etti

Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil ÖZCAN’ın genel seçimlerde tekrar aday gösterilmesinden dolayı yayımlamış olduğu teşekkür mesajı.

 

1Türkiye’nin yeni bir atılım içine girdiği, ivme kazandığı ve hedeflerini büyüttüğü bir dönemde sizler adına yasama ve denetim yapma görevi bir kez daha tarafıma tevdi edilmiştir.

 

Siyasete bakış açımız “Halka hizmet Hakka hizmettir” düsturu olduğundan sözü özü bir olarak emanetinize sahip çıktığımız gibi, başımız dik anlımız açık olarak siz değerli hemşehrilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğimizi bir kere daha ifade etmek isterim.

 

Bu vesileyle başta teşkilatımızın her kademesindeki değerli üyelerimiz olmak üzere, önerileri ile bize yol gösteren sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, basın mensuplarımıza ve aziz hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.

 

Yeni Türkiye yolunda, yolumuzun ve bahtımızın açık olması dualarıyla Allah yar ve yardımcımız olsun. Şanlıurfa’mıza Hizmet için “Durmak yok yola devam” diyor, tüm hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

Dr. Halil ÖZCAN

AK Parti

Şanlıurfa Milletvekili

Share
599 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2