logo

11 Mayıs 2015

ŞANDER,MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel’i ziyaret etti

2Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU, Yönetim Kurulu üyeleri Osman Remzi KARAKAŞ, Emine ŞEFTALİOĞLU ve İrfan TENEKECİ’den oluşan heyet, Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Genel Başkanı hemşehrimiz Feridun ÖNCEL’i Makamında ziyaret ettiler.

 

Bir Memleket sevdalısı olan, yılların tecrübeli iş adamı ve beyefendi kişiliğiyle tanınan MİSİAD Genel Başkanı Feridun ÖNCEL her zamanki güler yüzü ve pozitif enerjisiyle bizleri karşıladı.

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut NİMETOĞLU, ŞANDER’in düzenli bir gelirleri olmadan ihtiyaç sahibi başarılı üniversite öğrencilerine verdikleri burslardan, yaptıkları etkinliklerden, projelerden ve faaliyetlerden bahsetmiştir.

 

Ayrıca, yılların deneyimli sivil toplum kuruluşu başkanlığı yapan bir hemşehrimizin MİSİAD Genel Başkanlığa getirilmesi bizleri hem onurlandırdığını hem de sevindirdiğini belirtmiştir.

 

Sayın ÖNCEL ise sivil toplum kuruluşlarının yaptıkları faaliyet ve çalışmaların bir gönül işi olduğunu belirterek ŞANDER’in yapacağı her türlü çalışma ve etkinliklerde her zaman yanında olacağını vurgulayarak çalışmalarımızda başarılar dilemiştir.

 

ŞANDER olarak, MİSİAD Genel Başkanı Feridun ÖNCELE’e çalışma ve özel hayatında başarılar diler her zaman yanında olacağımızı belirtir saygılar sunarız.

 

ŞANDER Yönetim Kurulu

Share
492 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2