logo

02 Haziran 2016

ŞANDER’den Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na ziyaret

Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER, Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti.

Şanlıurfalılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Zeki Çavuşoğlu, Emine Şeftalioğlu, Hacer Erguvan, Abdurrahman Akyüz ve Mehmet Toprak, hemşerimiz Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti.aaaa

 

“ANKARA ŞANLIURFALILAR DERNEĞİNİN ÇALIŞMALARI BİZLERİ MEMNUN EDİYOR”

 

Dernek Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul eden Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Ankara Şanlıurfalılar Derneği’nin çalışmalarını yakından izliyorum. Bu bizleri memnun ediyor. Derneğimizin çalışmalarına her zaman destekleyeceğim. En kısa zamanda Ankara’daki derneğimizi de ziyaret edeceğim” dedi.

 

“ŞANLIURFA’NIN GURUR KAYNAĞI OLMUŞTUR”
Dernek çalışmaları hakkında Vali Güzeloğlu’na bilgi veren Şanlıurfalılar Derneği Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Zeki Çavuşoğlu ise, “Sayın Valimiz bizleri makamında kabul ettiği için kendisine Dernek adına teşekkür ediyorum. Sayın Valimiz, atandığı her ilde çalışkanlığı ve başarılarıyla Şanlıurfa’nın gurur kaynağı olmuştur. 2013 yılında da Derneğimiz tarafından “Yılın En İyi Valisi” olarak seçilmiş ve bizleri gururlandırmıştır” diyerek çalışmaları nedeniyle Ankara dışında olan Dernek Başkanı Mehmet Çiçek adına Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na derneğin “Yılın Valisi” plaketini takdim etti.

 

Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri Güzeloğlu da günün anısına Derneğimize Hereke halı motiflerinin bulunduğu bir tabak hediye etti.

Share
283 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2