logo

29 Kasım 2015

ŞANDER’den Dil Öğrenmek İsteyenlere %50 Kurs İndirimi Anlaşması Yapıldı

Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER sosyal sorumluluk projelerine devam etmektedir. Bu doğrultuda; eğitime katkı verebilmek için sürekli çalışmalarına devam etmektedir. Öğrencilere burs, kitap kampanyaları, kitap okuma kampanyalarına birde ucuz dil öğrenme kampanyası düzenlenmiştir.

ŞANDER ZİYARET

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, hayırsever eğitimci iş adamı “Who English Academy”in  sahibi Sayın Mehmet Baloğlu ile görüşerek dil eğitimi konusunda Şanlıurfalılara destek ve ayrıcalık tanıması hususunda görüşmelerde bulundu.

 

Sayın Baloğlu; halen sınırlı sayıda Şanlıurfalı öğrencilere ücretsiz dil eğitimi verdiklerini ve “Who English Academy”in ülkemizde dil eğitimi gören öğrenci sayısını arttırmak için dil öğrenmek isteyen Şanlıurfalılara %50 İndirim yapma sözünü verdi.  Ayrıca konu hakkında Atatürk Bulvarı 143/ 9-10-11 Bakanlıklar / ANKARA adresine gelerek veya 0312 418 87 67 Telefonu arayarak her türlü bilgiye ulaşabileceklerini belirtti. Ancak indirimden yararlanabilmeleri için ŞANDER aracılığı ile geldiklerini vurgulamaları yeterli olacaktır.

 

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Nimetoğlu ise “Who English Academy” sahibi Sayın Mehmet Baloğlu’na eğitme ve Şanlıurfalılara verdikleri destekten dolayı teşekkür edip, ŞANDER olarak iş ve aile hayatında başarılar diledi

 

ŞANDER Yönetim Kurulu

 

Share
503 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2