logo

ŞANDER’DEN BEYAZGÜL’E İADEYİ ZİYARET

ŞANDER Yönetim Kurulu Şanlıurfa da AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin BEYAZGÜL’e İade Ziyaretinde Bulundu.

şander beyazgül

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Nimetoğlu ve Yönetim Kurulu Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Beyazgül’ün, derneklerine yapılan ziyarete kayıtsız kalmama adına, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Emine ŞEFTALİOĞLU ve M.Zeki ÇAVUŞOĞLU Şanlıurfa’ya giderek Adalet ve Kalkınma Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin BEYAZGÜL’e iade ziyaretinde bulundular.

 

BEYAZGÜL, kendi imkanlarıyla ŞANDER’in yaptığı faaliyet ve etkinlikleri takip ettiklerini bundan dolayı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulunu kutladığını, yaptıkları icraatların her geçen gün büyüyerek devam etmesinin kendilerini sevindirdiğini vurguladı.

 

Ayrıca ŞANDER’in Sivil Toplum Kuruluşu kültürü oluşturmadaki çabalarının takdire şayan olduğunu ve her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.

 

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU, AK Parti İl Başkanı Beyazgül’ün halisane yapılacak her konuda destek sözü vermesi sorumluluklarını arttırdığını belirtti.

 

Nimetoğlu;”Gurbette bir Şanlıurfalı kültürü oluşturma, birlik ve beraberlikle hemşehrilerimizin güçlerini bir çatı altında birleştirecek bir Şanlıurfa evi yapma hususunda ve 2014-2015 öğretim yılında verdikleri 50 Şanlıurfalı üniversite öğrencisine burs sayısının önümüzdeki dönemde en az 100’e çıkarılması konusunda Sayın BEYAZGÜL’ün destek vermesini istiyoruz”dedi. Başkan Nimetoğlu ŞANDER olarak iş ve aile hayatında başarılar diledi.
Reşat Kuşçuoğlu

Share
465 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2