logo

09 Nisan 2015

ŞANDER’DEN BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE ZİYARET

1Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’yi, Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER), Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu ziyaret etti.

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER)’den Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’yi makamında ziyaret ederek plaket takdim etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Başkan Çiftçi ve ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Nimetoğlu bir süre fikir alış verişinde bulundu.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan ŞANDER, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, “

ŞANDER olarak, yönetim kurulumuzla birlikte her yıl 11 Nisan Şanlıurfa’nın kurtuluşunu kutlamak için geliyoruz. Urfa’nın ruhani havasını teneffüs etmek için geliyoruz. Bu arada da Dernek olarak 50 kardeşimize burs veriyoruz. Bu burs vermede büyük katkıları olan, hayrı da sürekli gizli tutan Karaköprü Belediye Başkanımız Av. Nihat Çiftçi’ye teşekkür ediyoruz. Bu hayırsever kardeşlerimize de bir plaket takdim etmek istedik. Bizleri unutmasınlar önümüzdeki yıllarda da katkıları olsun istedik” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ise; “Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri Karaköprü’müzdeler. Şanlıurfa’mızın düşman işgalinden kurtuluşunu bu bahar mevsiminde hep birlikte kutlayacağız. Tabi en önemli olan konu Şanlıurfa’lı iş adamlarımızın, siyasetçilerimizin, hayırsever STK’larımızın bu işte emekleri var. Bu aşta gerçekten de onlarında katkıları var. Ama önemli olan şudur; eğitime destek çıkmamız lazım. Gurbette okuyan gençlerimizin orada onlara yön verebilecek, onlara kaynak olabilecek, onlara ilham olabilecek kuruluşları desteklememiz lazım. Ben Nihat Çiftçi olarak bu desteği elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. Helal hoş olsun diyhorum. Sonuçta bu gençler Şanlıurfa’mıza dönecekler” diye konuştu.

 

Share
442 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2