logo

24 Ekim 2015

ŞANDER’den Abdulhamit ERGUVAN’a anlamlı ziyaret

Ülkemizin değişik ilçelerinde başarılı olarak kaymakamlık görevinde bulunan Hemşehrimiz Sayın Abdulhamit ERGUVAN Ankara Valiliğine Vali Yardımcısı olarak atanmıştır.

1

Bu nedenle; Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri Remzi KARAKAŞ, Zeki ÇAVUŞOĞLU, Emine ŞEFTALİOĞLU ve Abdurrahman AKYÜZ den oluşan bir heyet, hem beyefendi kişiliğiyle hem de çalışkanlığı ve pozitif enerjisiyle birçok ilçede başarılı görevde bulunan Sayın Abdulhamit ERGUVAN’ı ziyaret ettiler.

 

ŞANDER Başkanı Mahmut NİMETOĞLU Ankara da Şanlıurfa’mızı layıkıyla temsil etme gayretinde olan sivil toplum kuruluşu olduklarını vurgulayarak Dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

 

Ayrıca daha önce Ankara da Vali Yardımcısı olarak görev yapan Hemşehrimiz Mehmet Ali ULUTATŞ’ın İstanbul’a tayininin çıkması ile burukluk yaşadıklarını belirtti. Ancak Sayın ERGUVAN’ın Ankara’ya atanması ile sevinç yaşadıklarını vurguladı.

 

Vali Yardımcımız Sayın Abdulhamit ERGUVAN yapmış olduğumuz ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, sivil toplum kuruluşlarının önemini vurguladı. Ayrıca yaptığımız çalışmaların bir gönül işi olduğunu belirterek ŞANDER’in her zaman yanında olacağını belirterek bizlere başarılar diledi.

 

ŞANDER olarak, Vali Yardımcımız Sayın Abdulhamit ERGUVAN’ın her zaman yanında olacağımızı belirtir, yeni iş hayatında ve aile yaşamında başarılar dileriz.
ŞANDER Yönetim Kurulu

Share
577 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2