logo

03 Aralık 2015

ŞANDER Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti

Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER Yönetim Kurulu Mahmut Nimetoğlu, Emine Şeftalioğu ve Zeki Çavuşoğlu’dan oluşan bir heyet ile Türkiye Büyük Millet Meclisinde yeni seçilen Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

MECLİS

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisinin yoğun gündeminde müsait olup, bizlere zaman ayıran Milletvekilleri, Yeni Yasama Döneminde Ülke ve Şanlıurfa adına güzel projelere imza atmaları hususunda umutlu olduklarını vurguladı. ŞANDER olarak Ülke, Millet ve Hemşehri yararına yapılacak her türlü projelerde yanlarında olacaklarını belirtti.

MECLİSS.

Milletvekillerimiz, Dr. Halil Özcan, Mehmet Ali Cevheri, Mahmut Kaçar, Kemalettin Yılmaztekin, Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve İbrahim Halil Yıldız yirmibirinci yüzyılda sivil toplum kuruluşlarının toplumumuzda önemli yerlerinin olduğunu belirtmişlerdir. SANDER’i sürekli takip ettiklerini yapılan faaliyetleri yerinde bulduklarını belirterek her zaman yanlarında olacaklarını vurgulamışlardır.

MECLİSS

Ayrıca Yönetim Kurulumuz Gaziantep Milletvekili seçilen Hemşehrimiz Abdulkadir Yüksel’i de ziyaret ederek başarılar dilemiştir. Sayın Yüksel her konuda ŞANDER’in yanında olacağını belirtmiştir.

MECLLİS

Ülkemiz ve Dünyamızda yaşanan yoğun gündemde bütün Milletvekillerimize iş ve aile yaşamlarında, ŞANDER olarak başarılar diler ve her zaman desteklerimizi yanlarında hissetmelerini belirtir saygılar sunarız.

MEECLİS

ŞANDER Yönetim Kurulu

 

Share
710 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2