logo

28 Nisan 2015

ŞANDER Mazhar BAĞLI ile Ankara’da Şanlıurfalı Bürokratları Buluştu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, seçim çalışmalarına Şanlıurfa, Ankara ve bulunduğu bütün ortamlarda dur durak demeden devam ediyor.

 

şanderŞanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) BAĞLI ile Ankara’da yaşan Şanlıurfalı Bürokratları bir araya getirerek Şanlıurfa ile ilgili yapılacak veya yapılmasında  fayda sağlayacak projeler hakkında istişarelerde bulundu.

 

Şanlıurfa’nın marka şehir olması için elinde dillerden düşmeyen Göbekli Tepe, Balıklı Gölü, Harran Kümbet Evleri, Kelaynakları, sıra gecesi, yazarı, bestekârı, şairi, müzisyeni, gastronomisi, termali ve daha sayamadığımız nice değerlerinin olduğunu vurgulayarak, bacasız fabrika olan turizme önem vermelerinin gerekliliğini belirtti.

 

Ayrıca yaklaşan seçimin hem Şanlıurfa’mız hem de Ülkemiz için önem arz ettiğini, Ankara, Şanlıurfa ve her nerede olursa olsun hemşehrilerinin AK Partiye destek vermelerine ihtiyaçları olduğunu belirtti.

şanderr

Prof. Dr. Mazhar BAĞLI Allah’ın izniyle güçlü bir şekilde iktidara gelerek hemşerilerimize gücünün yettiği her konuda destek olacağı sözünü verdi.

 

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU ise 07.06.2015 tarihinde yapılacak seçimlerde Prof. Dr. Mazhar BAĞLI’ya ve AK Partiye başarılar diledi.

 

ŞANDER Yönetim Kurulu

Share
477 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2