logo

09 Haziran 2015

ŞANDER, İşadamı Osman Özyürük’ü Şanlıurfa’da ziyaret etti

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Şanlıurfa’ya giden Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu ve Başkan Yardımcısı Osman Remzi karakaş, Özyürük Ağaç Sanayi Anonim Şirketi sahibi Osman Özyürük’ü makamında ziyaret ettiler.

 

1.

 

Şanlıurfa 2 nci Organize Sanayi Bölgesinde Özyürek Ağaç Sanayi Anonim Şirketi olarak kendi öz sermayesiyle Şanlıurfa da örnek bir mobilya fabrikası kuran ve çok sayıda çalışana işveren ihracatçı Sayın Özyürük, bizleri sevgi ve muhabbetle karşıladı.

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut NİMETOĞLU, ŞANDER’in düzenli bir gelirleri olmadan ihtiyaç sahibi başarılı üniversite öğrencilerine verdikleri burslardan, yaptıkları etkinliklerden, projelerden ve faaliyetlerden bahsetmiştir.

 

Ayrıca Başkan Nimetoğlu, alaylı yılların deneyimli mobilya sektöründe uzmanlaşmış girişimci kişiliğiyle Sayın Özyürük’ün, Şanlıurfaya örnek bir tesis ve istihdam alanı kazandırmasından dolayı bizleri hem onurlandırdığını hem de sevindirdiğini belirtmiştir.

 

Sayın Özyürük ise düzenli bir geliri olmayan sivil toplum kuruluşlarının işlerinin zor olduğunu ancak halisane hayır işleri ile uğraşan ŞANDER’in her zaman yanında olacağını belirterek başarılar dilemiştir.

 

ŞANDER olarak, Özyürük Ağaç Sanayi Anonim Şirketi sahibi Osman Özyürük’e çalışma ve özel hayatında başarılar diler her zaman desteklerimizi belirtir saygılar sunarız.

 

ŞANDER Yönetim Kurulu

Share
918 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2