logo

22 Ekim 2015

ŞANDER, İş adamı İbrahim Halil Yanmaz’ı ziyaret etti

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER), her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal sorumluluk projesi olarak çok sayıda Şanlıurfalı üniversite öğrencisine burs vermek için hayırsever hemşehri ziyaretlerini sürdürüyor.

ankara

ŞANDER’in bu ziyaretinde, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Çavuşoğlu, birçok önemli projeye imza atmış hayırsever iş adamı İbrahim Halil Yanmaz’ı ziyaret ettiler.

 

Başkan Nimetoğlu konu hakkında şöyle konuştu;”Gerek burs kampanyamızda gerekse bütün etkinliklerimizde bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan maddi ve manevi desteklerini ŞANDER’den esirgemeyen iş adamlarımızdan Sayın İbrahim Halil Yanmaz her zamanki gibi güler yüzüyle bizleri karşıladı”

 

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, İş adamı Yanmaz’a, ŞANDER’in düzenli bir gelirleri olmadığını belirterek, ihtiyaç sahibi başarılı üniversite öğrencilerine verdikleri burslardan, yaptıkları etkinliklerden, projelerden ve faaliyetlerden bahsederek destek istedi.

 

İbrahim Halil Yanmaz yapılan çalışmaların bir gönül işi olduğunu belirterek ŞANDER Yönetimine başarı dileklerinde bulundu. Nimetoğlu;”Ayrıca başlatmış olduğumuz sosyal sorumluk projesinde geçen yıl olduğu gibi bu yılda kendisinin de katkısı olmak üzere çok sayıda öğrenciye burs vermeyi taahhüt ederek bizleri ve öğrencilerimizi mutlu etmiştir. ŞANDER olarak yapmış olduğu yardımlarından dolayı, Sayın İbrahim Halil Yanmaz’a çalışma ve özel hayatında başarılar diler her zaman minnet şükranlarımızı iletiriz”dedi.

 

Share
852 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2