logo

reklam

ŞANDER: “CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN””

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Dernek Yönetim Kurulu adına bir mesaj yayınlayan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.  unnamed-21

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiçek’in mesajı şöyledir:

“Aziz ve büyük milletimizin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 93. yılını kutluyoruz.

Bu yıl, millet olarak istiklalimiz ve istikbalimiz için verdiğimiz son büyük mücadele olan Kurtuluş Savaşımızı zafere ulaştırmamızın ardından ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 93’üncü kuruluş yıldönümüdür.

Cumhuriyetimizin ilanı,  milletimizin ortak iradesiyle ve gücüyle gerçekleştirdiği şanlı kurtuluş mücadelesinin eseridir.

Milletimizin ortak eseri olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak, hepimizin ortak vazifesidir.

Bu anlamlı günde başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere,  onun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları bizlere vatan kılan  aziz şehitlerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

Derneğimiz adına, başta ülkemiz ve Şanlıurfalı tüm hemşerilerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.”

Share
294 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2