logo

08 Ekim 2015

“ŞANDER” Çiftçi’yi makamında ziyaret etti

ŞANDER Başkanı Mahmut NİMETOĞLU Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat ÇİFTÇİ’yi makamında ziyaret etti

ANKARA ZİYARET

Ankara Şanlıurfalılar Derneği ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut NİMETOĞLU ve beraberindeki heyet Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanan Av. Nihat ÇİFTÇİ’yi Makamında ziyaret etti.

 

Bir Memleket sevdalısı, içi dışı bir olan pozitif enerjili Sayın ÇİFTÇİ, bizleri sevgi ve muhabbetle karşılamıştır.

 

ŞANDER Başkanı NİMETOĞLU, Sayın ÇİFTÇİ’nin Karaköprü’nün çehresini değiştiren Başkan olarak yerel yönetimdeki başarılarını İnşallah Büyükşehir Belediyemize de taşıyacağını vurgulamıştır. Ayrıca Derneğimizin Şanlıurfalı üniversite öğrencilere vermekte olduğu burslara yapmış olduğu katkılarından dolayı hayırsever yanından dolayı kendisine teşekkürlerini bildirmiştir.

 

Sayın ÇİFTÇİ yaptığı konuşmalarında, siyasi hayatımızda sivil toplum kuruluşlarının önemli bir yeri olduğunu belirterek, Ankara da ŞANDER’in Şanlıurfa’yı layıkıyla temsil etme çabalarından dolayı başarılarının devamını dileyerek her zaman Derneğimizin yanında olacağını belirtmiştir.

 

ŞANDER olarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanan Av. Nihat ÇİFTÇİ’ye yeni görevinde ve aile hayatında başarılar diler, her zaman yanında olacağımızı belirtir başarılar dileriz.

 

ŞANDER Yönetim Kurulu

Share
515 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2