logo

22 Kasım 2015

ŞANDER 2015 Yılında Burs Vermeye Milletvekili Mehmet Ali CEVHERİ İle Başladı

2015 yılının ilk bursu, bir Şanlıurfa sevdalısı ve eğitimci olan Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Cevheri’nin katılımıyla Urfalı Üniversite öğrencilere verilmeye başlanmıştır.

Reşat Kuşçuoğlu’nun haberi

ŞANDER 2015 BursKonu hakkında açıklamalar yapan ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, düzenli bir geliri olmadan da bir şeylerin yapılabilme gayretinde olduklarını belirtmiştir. Yönetim Kurullarının yoğun çabaları ve hayırseverlerin katkılarıyla bu yılda çok sayıda öğrenciye burs verme imkanı oluşmasından dolayı mutlu olduklarını vurgulamıştır.

ŞANDER 2015Burs_2

Ayrıca ŞANDER’in hayırseverlerle girişimlerinin devam etmekte olduğunu, belirlenen burs sayısının arttırılması hususunda çalışmaların sürdürüldüğünden bahsetmiştir.

 

Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Cevheri bir öğretim görevlisi olarak yapılan hizmetin bir sorumluluk projesi olması nedeniyle, ŞANDER’i kutlayarak, burs verilen öğrenci sayısının arttırılması için her türlü desteği vereceğini belirtmiştir. Ayrıca bir öğrenci için Bir Liranın ne kadar önemli olduğu çok iyi bilen biri olarak, öğrencilerin verilen bursun değerini bilmelerini ve ilerde iş hayatına atılmaları durumunda bu geleneği devam ettirmelerini vurgulamıştır.

ŞANDER 2015Burs=1

Burslarını almaya gelen öğrencilere yöresel ikramlardan külünce, börek, tatlı ve içecekler ikram edilerek, öğrenciler arasında sosyal bir kaynaşmanın sağlanması ve hemşerilik duygularının da güçlendirilmesine çalışılmıştır.

 

Şanlıurfa’mız, ülkemiz için çok önemli ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için açılan Burs Kampanyamıza yardım eden ve bundan sonra yardım edeceklere hayırlarının Halil İbrahim Bereketi ile bereketlenmesini diler saygılarımızı sunarız.

 

 

Share
594 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2