logo

reklam

SAMDEF GENEL BAŞKANI’NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET

Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu “SAMDEF” Genel Başkanı Metin Şenel ve yönetim kurulu üyeleri, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti. Ziyarette Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt da hazır bulundu.

“Görüşlerinden dolayı kimseyi ayırmayan bir yöneticinin olması memnuniyet verici”

 

Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Metin Şenel, “Sayın Başkanım, derneklere ve sivil toplum kuruluşlarına verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Kartal’da görüşlerinden dolayı kimseyi ayırmayan bir yöneticinin olması memnuniyet verici… Başarılı çalışmalarınızı takip ediyor, size ve ekibinize başarılar diliyorum.” dedi.  Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: ”Bizler il veya ilçeler için aday oluyoruz, seçildikten sonra da halk için çalışıyoruz. Ayrım yapmaksızın halkın yanında olmamız lazım. Dernekler, kültürlerin birleştiği köprüdür. Bizler her zaman derneklerin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.”

 

Görüşmenin sonunda Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Metin Şenel, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e Mustafa Kemal Atatürk, Neyzen Tevfik ve Samsun görselli tablo hediye etti.

 

Share
55 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2