logo

09 Ağustos 2016

Samandıra’da Korkunç Cinayet

İstanbul Sancaktepe İlçesinin Osmangazi mahallesinde bulunan bir tekstil firmasının güvenlik görevlisi silahla vurularak öldürüldü.

Osmangazi mahallesinde bulunan tekstil firmasındaki güvenlik görevlisi gece saatlerinde fabrika önünde bulunan 3 kişilik bir grup ile sözlü tartışmaya girdi.

Güvenlik görevlisi şahısların fabrika civarında dolaşmalarından dolayı  bu gruba bu bölgede dolaşmayın diye ikaz etmesinden sonra tartışma yaşandığı belirtiliyor.

İki kişi olarak görev yapan Güvenlik görevlilerine önce bıçak ile saldıran şahıslar bir güvenlik görevlisini bıçaklayarak yaraladılar.

Bunun üzerine güvenlik görevlisi silahına davranarak kendini korumaya çalışsa da saldırganlar silahı elinden alarak güvenlik görevlisini öldürdüler.

Tartışma sonucu silahla vurularak öldürülen güvenlik görevlisinin katillerinin bulunması için olay yerine gelen ekipler civardaki güvenlik kameralarını incelemeye almış durumdalar.

Emniyet güçleri katil veya katillerin yakalanması için geniş bir çalışma ve operasyon başlatmış durumda.

Görgü şahitleri olay yerinde genelde her akşam değişik ve tanınmayan tiplerde insanların geldiğini , defalarca emniyete şikayet etmelerine rağmen bu kişilere herhangi bir müdahalede bulunulmadığını ifade ettiler.

Mustafa Özbay

Mercekhabergazetesi.com

Share
1652 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2