logo

04 Mart 2016

SAKARYA TB’DEN ŞUTB’YE ZİYARET

5Sakarya Ticaret Borsası Meclis Üyeleri Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’yı makamında ziyaret etti.

 

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılmak üzere kente gelen Sakarya Ticaret Borsası heyeti, Şanlıurfa’da  bir dizi gezi ve incelemlerde bulundu.

 

Ilk olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na ziyaret eden heyet, burada Şanlıurfa’ya özgü ürünlerin sergilendiği standları ziyaret ederek bilgi aldı.  Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın standını da ziyaret eden Sakarya Ticaret Borsası heyeti ardından Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’yı makamında ziyaret etti.

 

Ticaret Borsası’nın çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler alan heyet,  kendilerini ağırladıkları için Başkan Kaya ve Borsa Meclis üyelerine teşekkür etti.

 

Sakarya Ticaret Yönetim Kurulu Üyesi Levent Ali Kopal,  Meclis Üyeleri;  Kenan Akcan, Cevdet Çakır, Komite Üyeleri; Gürsel Baltacı, İmran Kartal ve Zübeyir Bozkır’ı Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Başkan Yardımcısı Cemal Yıldız ve Meclis Üyeleri karşıladı.

 

Share
345 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2