logo

29 Ocak 2016

Şairler ve Şiir Sevenler Derneği ‘nin ”Şiir Dinletisi” Yapıldı!…

16Dünya Şairler ve Şiir Sevenler Derneğince her ay yapılmakta olan “Şiir Dinletisi” Fatih Orta Kahve’de  muhteşem bir katılımla gerçekleşti.

Dünya Şairler ve Şiir Sevenler Derneğince organize edilen,yazarlar, şairler  ve dernek üyelerinin katıldığı  Ocak ayı “Şiir Dinletisi “ İstanbul- Fatih  Orta Kahve’de Kahvede kalabalık bir katlımla gerçekleşti.

Bir çok şair-yazar ve bestekarın katıldığı ve ,4 saat boyunca aralıksız devam eden, izleyenlerin ,hoşça vakit geçirdiği ” Şiir Dinletisi” nde,üyeler ve konuklarında,şarkı-türkü ve şiir okuyarak renk kattığı  etkinlik,soğuk  havaya rağmen ,coşkulu ve sıcak bir ortamda geçti.

Dünya Şairler ve Şiir Sevenler Derneği Başkanı Müzeyyen Hançerci’nin bizzat yönettiği  Şiir Dinletisinde,Ocak ayında vefat etmiş bulunan şair ve  yazarların biyografilerinden söz edildi ve izleyiciler duygulu anlar yaşadı.

Sanatçıların yanı sıra ,( ZEYÇED ) Zeytinburnu Çevre,Kültür ve Turizm Derneği Başkanı ,(İSÖS ) İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkan Vekili Ali Gündüz,(ESDEF) Esenler Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Koordinatörü Zülfünaz Arpa ve Aktüel Gazetesi Kurucusu Osman İslam ,ŞÜSİYAD Başkanı Hikmet Okuyar  ile birçok  davetlinin katıldığı şiir dinletisi görülmeye değerdi.Ocak ayında vefat edenler arasında bulunan Arif Nihat Asya’nın  yazmış olduğu “Bayrak “ adlı  Şiiri ZEYÇED Başkanı Ali Gündüz tarafından  okunarak büyük alkış aldı.

Share
449 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2