logo

03 Temmuz 2016

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ ALIMI

“SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ ALIMI

1 Temmuz 2016 Tarihinde Sahil Güvenlik Komutanlığı Tarafından Uzman Erbaş Alımı İçin İlan Yayınlandı. Başvuru Tarihleri ( 01-05 Ağustos 2016 ) Olarak Belirlendi.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı
01 Temmuz 2016 Cuma 22:56

1 Temmuz 2016 Tarihinde Sahil Güvenlik Komutanlığı Tarafından Uzman Erbaş Alımı İçin İlan Yayınlandı. Başvuru Tarihleri ( 01-05 Ağustos 2016 ) Olarak Belirlendi.

Uzman Erbaş alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak, En az lise veya dengi okul mezunu olmak, 26 yaşından gün almamış olmak (01 Ocak 1991 ve daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir), Askerlik görevini yapmış veya yapıyor olmak. Halen askerlik görevini yapmakta iken başvuran adaylar için, son başvuru tarihi (05 Ağustos 2016) itibarı ile terhislerine 6 (altı) ay ve daha az süre kalmak (en geç 05 Şubat 2017 tarihinde terhis belgesini almış olmak) şart.

Elektrikçi uzman erbaş alımı için: Askerlik hizmetini Kuvvet Komutanlığına bakılmaksızın “Elektrikçi, Jeneratör Operatörü, Sahra Kablocusu, Bakım (Elektrik)” sınıf/branş/ihtisasta yapmış veya yapıyor olmak veya, Meslek Liselerinin; Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Gemi Elektroniği ve Haberleşme, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi, Mekatronik, Otomasyon, Otomatik Kumanda, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümü veya, Meslek Yüksek Okullarının; Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Mekatronik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi bölümü veya, Fakültelerin; Elektrik Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Havacılık Elektrik ve Elektroniği veya Uçak Elektrik-Elektronik bölümü mezunu olmak veya, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) tarafından verilen yüksek gerilim elektrik devrelerinde çalışabilirlik belgesine sahip olmak.
kaynak kamu personel alımı211

Share
518 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2