logo

reklam

Rusya politikası ve vahşi pkk


Mehmet Sıtkı ALOĞLU
memetaloglu123@hotmail.com

Rusya, Türkiye Cumhuriyetinin dostu değildir ve hiçbir zamanda olmayacaktır.
Rusya, Ortadoğu ya açılmak için, iki asırdır bölgede uygun zemin ve zamanı aramıştır.Ne zamanki Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti zayıflamış, işte o zamanı ve zemini, Rusya iyi kollamış ve değerlendirmiştir.

 
Rusya, Türkiye Cumhuriyeti kurulduktan sonra Kominizim mikrobunu bize aşılamaya çalıştı, 50 yıl bundan kurtulmak için uğraştık ve binlerce adam öldürdük ve öldük.

 
Rusya, Ermeni dıasporasına 100 senedir destek vermekte ve Ermenistan’ın bu politikayı, sıcak tutması için de zorlamaktadır ve açık açık destek vermektedir.

 
Rusya yıllardır, alevi vatandaşlarımıza gizli gizli, farklı siyasi derneklere destekler vererek bu zemini kaşımış ve bizi zora koymak için, halkı mezhep ve etnik çatışmacılık zemininde uğraştırmak için çaba göstermiştir.

 
Rusya, doğu bölgemizde yaşayan kürt  vatandaşlarımıza etnik ayrımcılığı ve Türkiye yi bölme aşamasına getirecek faaliyetleri, yine bazı parti ve dernekler üzerinden yürütmüş ve faaliyetlerini hala da yürütmektedir.Ne zamanki kürt kökenli kardeşlerimiz bu oyunu gördü ve MSP sine oy vermeye başlayınca bu oyun tutmamıştır.

 
Rusya, geçmişte Filistin topraklarında El Fetih kamplarında anarşist yetiştirmiş ve bu anarşistleri zaman zaman Türkiye topraklarına göndererek, Dev genç, MLKP, komınıst partisi, Kawa, apocu, ve Talabani’nin örgütlerine salarak, bizi çok zor durumlara koymuş olduğunu bilmeyen yok sanıyorum.

 
Rusya’nın bu faaliyetlerine maalesef Yaser Arafat ta göz yummuştur.
Rusya, zavallı Yunan halkını da Türkiye ye karşı yıllarca kışkırtmış ve bundan, bugünlere kadar sürecek büyük faydalar maalesef elde edememiştir.

 
Rusya, halen Pkk ye destek vermekte ve bizi bu örgütle uğraştırırken, kendi side açık açık Suriye topraklarını farklı anarşist örgütler, adı altında işgal etmektedir.

 
Rusya şu an farklı örgütlerin elde ettiği topraklara drekt kendi adına çalışan askerlerini konuşlandıracak ve Suriye yi resmen işgal etmiş olacaktır.

 
Maalesef bunu görmeyen aptal kürt örgütleri ve Arap dünyasıda kutsal sahabe topraklarına yapılan bu oyunu görmekte, fakat kör davranmaktadır.Aynı arap ülkeleri Suriye’li mültecileri dahi kendi topraklarına kabül etmemiştir.

 
Yazıklar olsun…
Şu anda içinde bulunduğumuz terör bunalımı Rusya nın istediği ve iştahının kabardığı bir zamandadır ve bu bunalımlı dönemden istifade etmek için Surıye toprağına asker indirme projesini açık açık ifade etmekte, dillendirmekte ve uluslararası zeminde lobi aramaktadır.

 
Pkk vahşi bir terör örgütüdür.
Türkiyenin düşmanı ve hain bir örgüttür.Rusya nın üstümüze saldıgı maşa bir örgüttür. Kürt dostu değildir, sadece Türkiye nin yumuşak karnı olan kürt politikasını kendisine örtü etmiş ve bu idol u kullanarak yayılma ve çatışma üretmektedir.

 
Tüm vatandaşlarımız bunu en az benim kadar bilmesine rağmen, bu bölücü oyuna alet olmakta ve vatan topraklarını
akılları sıra kurtarma adına,gösteriler yapılmakta ve dogu ve batı bloku gibi bölme çabalarına alet olmaktadırlar…
Allah hepimizi İslah etsin.

 
Sıtkı Aloğlu

Share
388 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Şükretmek

  23 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Aleyhissalatü vesselam Efendimiz buyurdular: “Gökyüzüne baktım ve dua ettim. Gök kapıları açıldı. Cebrail (as) nurlara bürünmüş olduğu halde nazil oldu. Dedi: “Sana Cenab-ı Hak’tan selam ve tahiyye ve ikram hediye getirdim.” Ben ta’zimen selamlarını aldım. Cebrail (as) buyurdular: “Üzerinden şu zırhı çıkar, bu duayı oku. Bu duayı üzerinde taşır ve okursan zırhtan daha büyük te’siri vardır.” Peygamber (asm), Cibril-i Emin’e sordu: “Bu duanın te’siri ve hassası yalnız bana mıdır? Yoksa ümmetime de şamil midir? ...
 • CHP’Lİ KARDEŞİM ANLAŞILMIYOR MU? BİZ NİYE‘EVET’ DEMELİYİZ?

  23 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  VATAN,MİLLET,BAYRAK SEVDALISI CHP'Lİ KARDEŞİM ANLAŞILMIYOR MU? BİZ NİYE‘EVET’ DEMELİYİZ? Milletin verdiği mesajı almamakta, anlamamakta direnen kimileri de girdikleri çıkmaz sokaktan bir türlü çıkamıyorlar. Ana muhalefet demeye bin şahit isteyen CHP'nin durumu bir taraftan trajik, bir taraftan komik. Parti mi, Bremen mızıkacıları mı belli değil. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor Yalan üretmekte mahir olanlar ülke meselelilerin sahiplenmek yerine ‘HAYIR’ çetesine katılmayı matah bilip teröre-emperyalizme göz kırpmaktan vaaz geçmiyorlar. 'Ha...
 • ASLINDA HEPİMİZİN DÖRT EŞİ VAR

  22 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  ASLINDA HEPİMİZİN DÖRT EŞİ VAR Bir zamanlar büyük ve güçlü bir ülkeyi yöneten bir kral ve dört eşi varmış. Kral en çok dördüncü eşini sever, bir dediğini iki etmez, herşeyin en güzelini ve en iyisini ona verirmiş. Kral üçüncü eşini de çok severmiş. Bu güzelliğin bir gün kendisini terk edebileceğinden korktuğu için onu çok kıskanır ve üzerine titrermiş. Kral ikinci eşini de çok severmiş. Kendisine karşı her zaman iyi ve sabırlı davranan eşi, ne zaman bir derdi olsa daima onu yanında bulunur, sorunun çözümünde ona destek verirmiş. Kraliçe ...
 • Yapılan Köprüler “Deli Dumrul” Köprüsü mü? (!)

  21 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET, SÜRMANŞET

  Hani bir hikâye vardır; zamanın birinde Deli Dumrul isminde biri, bir akarsuyun üzerine köprü yaptırır ve bu köprüden geçenden 5 akçe, geçmeyenden de döve döve zorla 10 akçe alırmış. Şimdi de birileri; “yapılan köprüler gereksiz, zarar ediyor, geçmediğimiz köprünün parasını ödüyoruz, bunlar Deli Dumrul köprüsü” gibi ifadeler kullanmakta… Daha önce Osmangazi ve Yavuz Sultan Selim Köprüleri için yapılan bu trajı-komik eleştiriler, şimdi de geçtiğimiz günlerde temeli atılan “Çanakkale 1915 Köprüsü” için dile getirilmekte... Yap İşlet Devret...
UA-36507442-2