logo

reklam

Rusya politikası ve vahşi pkk


Mehmet Sıtkı ALOĞLU
memetaloglu123@hotmail.com

Rusya, Türkiye Cumhuriyetinin dostu değildir ve hiçbir zamanda olmayacaktır.
Rusya, Ortadoğu ya açılmak için, iki asırdır bölgede uygun zemin ve zamanı aramıştır.Ne zamanki Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti zayıflamış, işte o zamanı ve zemini, Rusya iyi kollamış ve değerlendirmiştir.

 
Rusya, Türkiye Cumhuriyeti kurulduktan sonra Kominizim mikrobunu bize aşılamaya çalıştı, 50 yıl bundan kurtulmak için uğraştık ve binlerce adam öldürdük ve öldük.

 
Rusya, Ermeni dıasporasına 100 senedir destek vermekte ve Ermenistan’ın bu politikayı, sıcak tutması için de zorlamaktadır ve açık açık destek vermektedir.

 
Rusya yıllardır, alevi vatandaşlarımıza gizli gizli, farklı siyasi derneklere destekler vererek bu zemini kaşımış ve bizi zora koymak için, halkı mezhep ve etnik çatışmacılık zemininde uğraştırmak için çaba göstermiştir.

 
Rusya, doğu bölgemizde yaşayan kürt  vatandaşlarımıza etnik ayrımcılığı ve Türkiye yi bölme aşamasına getirecek faaliyetleri, yine bazı parti ve dernekler üzerinden yürütmüş ve faaliyetlerini hala da yürütmektedir.Ne zamanki kürt kökenli kardeşlerimiz bu oyunu gördü ve MSP sine oy vermeye başlayınca bu oyun tutmamıştır.

 
Rusya, geçmişte Filistin topraklarında El Fetih kamplarında anarşist yetiştirmiş ve bu anarşistleri zaman zaman Türkiye topraklarına göndererek, Dev genç, MLKP, komınıst partisi, Kawa, apocu, ve Talabani’nin örgütlerine salarak, bizi çok zor durumlara koymuş olduğunu bilmeyen yok sanıyorum.

 
Rusya’nın bu faaliyetlerine maalesef Yaser Arafat ta göz yummuştur.
Rusya, zavallı Yunan halkını da Türkiye ye karşı yıllarca kışkırtmış ve bundan, bugünlere kadar sürecek büyük faydalar maalesef elde edememiştir.

 
Rusya, halen Pkk ye destek vermekte ve bizi bu örgütle uğraştırırken, kendi side açık açık Suriye topraklarını farklı anarşist örgütler, adı altında işgal etmektedir.

 
Rusya şu an farklı örgütlerin elde ettiği topraklara drekt kendi adına çalışan askerlerini konuşlandıracak ve Suriye yi resmen işgal etmiş olacaktır.

 
Maalesef bunu görmeyen aptal kürt örgütleri ve Arap dünyasıda kutsal sahabe topraklarına yapılan bu oyunu görmekte, fakat kör davranmaktadır.Aynı arap ülkeleri Suriye’li mültecileri dahi kendi topraklarına kabül etmemiştir.

 
Yazıklar olsun…
Şu anda içinde bulunduğumuz terör bunalımı Rusya nın istediği ve iştahının kabardığı bir zamandadır ve bu bunalımlı dönemden istifade etmek için Surıye toprağına asker indirme projesini açık açık ifade etmekte, dillendirmekte ve uluslararası zeminde lobi aramaktadır.

 
Pkk vahşi bir terör örgütüdür.
Türkiyenin düşmanı ve hain bir örgüttür.Rusya nın üstümüze saldıgı maşa bir örgüttür. Kürt dostu değildir, sadece Türkiye nin yumuşak karnı olan kürt politikasını kendisine örtü etmiş ve bu idol u kullanarak yayılma ve çatışma üretmektedir.

 
Tüm vatandaşlarımız bunu en az benim kadar bilmesine rağmen, bu bölücü oyuna alet olmakta ve vatan topraklarını
akılları sıra kurtarma adına,gösteriler yapılmakta ve dogu ve batı bloku gibi bölme çabalarına alet olmaktadırlar…
Allah hepimizi İslah etsin.

 
Sıtkı Aloğlu

Share
305 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Uyan Ey İnsan

  24 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Ömür Bir Nefes Neden beni getirip, teneşirde soydunuz ? Arkasından yıkayıp, bir tabuta koydunuz ? Neden toplandı bugün, burada bunca kişi ? Bir yanlışlık olmalı, anlamadım bu işi !.. Niçin bağlandı çenem?.. Bu kefen neyin nesi ? Söyleyin!. Gerçek midir, duyduğum salâ sesi ? Ne işim var ki benim, bu musalla taşında ? Oysa olmam gerekir, işlerimin başında... Yoksa bu yaptığınız; bir oyun , bir şaka mı ? Tadında kalsın artık, bırakın şu yakamı. Ya sen, hoca efendi!. Oyuna dahil misin ? Ben nasıl ölürüm ki; bu kadar cahil misin ? Yoksa ...
 • Allahın Rahmetine Sığınmak

  23 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Yüce ALLAH’a giden yol iman ve ümitle başlar.. Yüce ALLAH’a giden yol iman ve ümitle başlar..Mü’min şüphesiz Yüce ALLAH’a inanan ve güvenen kimsedir.. Mü’min,Mevlasına imanla,ümitle ve amel ile yaklaşır.. Amel olmadan kimse imanın hakikatini anlayamaz,ve onun ilahi tadını tadamaz.. Dinimizde Yüce Rabbimiz Rahmetine güvenmek farzdır..O’nun c.c.,Rahmetinden ümit kesmek haramdır.. İnsan günahlarını ,kusurlarını bakarak ,”benden artık hayır gelmez,ben kesin adam olamam,benim yerim cehennemdir” demek yanlıştır.. Bize düşen ,daima ümitle ya...
 • Manevi Nesebi Sahih Olmayan ‘ŞEYHLERİN’ Özellikleri

  21 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Manen görevlendirilmemiş (nâ ehil) şeyhlerin özellikleri nelerdir? Manen görevlendirilmemiş (nâ ehil) şeyhlerin özellikleri nelerdir? İsmail Hakkı Bursevî hazretleri Rûhu’l Beyan Tefsiri’nde bu konuda şunları nakleder: Tasavvuf yoluna giren kişinin mürşid-i kâmile olan ihtiyacı; denizde boğulmakta olan kişinin, kendisini boğulmaktan kurtarması için iyi bir yüzücüye olan ihtiyacı gibidir. Yüzücü, diğerlerini kurtarmak için onların elinden tutar. Yüzücü olduğunu söyleyen kişi, eğer tam iyi yüzme bilmiyorsa, kendisiyle beraber elini tutanları...
 • Işıkları Söndürülmüş Masum Çocuklar!

  21 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

    Karanlığın içerisinde yüzdürülen çocuklar… Işıkları söndürülmüş çocuklar… Kendi ailesi içerisinde tacize ve tecavüze uğramış, uğratılmış tertemiz günahsız çocuklar… Okudukları okullarda, gittikleri kurslarda cinsel istismara uğrayan ve de uğratılan masum çocuklar… Başlarına gelen tüm olaylarda sessizliğe alıştırılıp, kimselere anlatılmasın diye sıkı sıkıya tembihlenen ve de korkutulan o günahsız, melek yüzlü çocuklar… Küçük yaşlarda evlendirilen, gerdek gecelerinde bedenleri parçalanıp...
UA-36507442-2