logo

reklam

Rusya politikası ve vahşi pkk


Mehmet Sıtkı ALOĞLU
memetaloglu123@hotmail.com

Rusya, Türkiye Cumhuriyetinin dostu değildir ve hiçbir zamanda olmayacaktır.
Rusya, Ortadoğu ya açılmak için, iki asırdır bölgede uygun zemin ve zamanı aramıştır.Ne zamanki Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti zayıflamış, işte o zamanı ve zemini, Rusya iyi kollamış ve değerlendirmiştir.

 
Rusya, Türkiye Cumhuriyeti kurulduktan sonra Kominizim mikrobunu bize aşılamaya çalıştı, 50 yıl bundan kurtulmak için uğraştık ve binlerce adam öldürdük ve öldük.

 
Rusya, Ermeni dıasporasına 100 senedir destek vermekte ve Ermenistan’ın bu politikayı, sıcak tutması için de zorlamaktadır ve açık açık destek vermektedir.

 
Rusya yıllardır, alevi vatandaşlarımıza gizli gizli, farklı siyasi derneklere destekler vererek bu zemini kaşımış ve bizi zora koymak için, halkı mezhep ve etnik çatışmacılık zemininde uğraştırmak için çaba göstermiştir.

 
Rusya, doğu bölgemizde yaşayan kürt  vatandaşlarımıza etnik ayrımcılığı ve Türkiye yi bölme aşamasına getirecek faaliyetleri, yine bazı parti ve dernekler üzerinden yürütmüş ve faaliyetlerini hala da yürütmektedir.Ne zamanki kürt kökenli kardeşlerimiz bu oyunu gördü ve MSP sine oy vermeye başlayınca bu oyun tutmamıştır.

 
Rusya, geçmişte Filistin topraklarında El Fetih kamplarında anarşist yetiştirmiş ve bu anarşistleri zaman zaman Türkiye topraklarına göndererek, Dev genç, MLKP, komınıst partisi, Kawa, apocu, ve Talabani’nin örgütlerine salarak, bizi çok zor durumlara koymuş olduğunu bilmeyen yok sanıyorum.

 
Rusya’nın bu faaliyetlerine maalesef Yaser Arafat ta göz yummuştur.
Rusya, zavallı Yunan halkını da Türkiye ye karşı yıllarca kışkırtmış ve bundan, bugünlere kadar sürecek büyük faydalar maalesef elde edememiştir.

 
Rusya, halen Pkk ye destek vermekte ve bizi bu örgütle uğraştırırken, kendi side açık açık Suriye topraklarını farklı anarşist örgütler, adı altında işgal etmektedir.

 
Rusya şu an farklı örgütlerin elde ettiği topraklara drekt kendi adına çalışan askerlerini konuşlandıracak ve Suriye yi resmen işgal etmiş olacaktır.

 
Maalesef bunu görmeyen aptal kürt örgütleri ve Arap dünyasıda kutsal sahabe topraklarına yapılan bu oyunu görmekte, fakat kör davranmaktadır.Aynı arap ülkeleri Suriye’li mültecileri dahi kendi topraklarına kabül etmemiştir.

 
Yazıklar olsun…
Şu anda içinde bulunduğumuz terör bunalımı Rusya nın istediği ve iştahının kabardığı bir zamandadır ve bu bunalımlı dönemden istifade etmek için Surıye toprağına asker indirme projesini açık açık ifade etmekte, dillendirmekte ve uluslararası zeminde lobi aramaktadır.

 
Pkk vahşi bir terör örgütüdür.
Türkiyenin düşmanı ve hain bir örgüttür.Rusya nın üstümüze saldıgı maşa bir örgüttür. Kürt dostu değildir, sadece Türkiye nin yumuşak karnı olan kürt politikasını kendisine örtü etmiş ve bu idol u kullanarak yayılma ve çatışma üretmektedir.

 
Tüm vatandaşlarımız bunu en az benim kadar bilmesine rağmen, bu bölücü oyuna alet olmakta ve vatan topraklarını
akılları sıra kurtarma adına,gösteriler yapılmakta ve dogu ve batı bloku gibi bölme çabalarına alet olmaktadırlar…
Allah hepimizi İslah etsin.

 
Sıtkı Aloğlu

Share
407 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Bugünün işini, yarına bırakma!

  23 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Bugünün işini, yarına bırakma! Buhara’da yetişen Evliyadan Seyyid Emir Burhan hazretleri “rahmetullahi aleyh“, bir gün bir gence; - Ey kıymetli oğlum! Bugün, her istediğini kolayca yapabilecek bir haldesin. Gençliğin, sıhhatin, gücün, kuvvetin, malın ve rahatlığın bir arada bulunduğu bir zamandasın, buyurdu. Sonsuz saadete kavuşturacak sebeplere yapışmayı, yarar işleri yapmayı yarına bırakma, hemen yap. Delikanlı sordu. - Ne yapmamı tavsiye edersiniz efendim? - İnsan ömrünün en iyi zamanı olan bu gençlik gün...
 • DURDURAMADINIZ BÜYÜK TÜRKİYE YÜRÜYÜŞÜNÜ!

  22 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  BÜTÜN DÜMENLRİNİZİ BİLİYORUZ. Bu ülke 35 yıldır sadece terörle mücadele etmiyor, bu ülke 35 yıldır terörün bataklığında üreyen işte bu kirli zihniyetle de mücadele ediyor. Terörü bir geçim kapısı haline getirmiş, yoksul çocukların ölümünü kendisine bir rant haline getirmiş kan baronlarıyla da bu ülke mücadele ediyor. İnanın, bunlar için en iyi Kürt ölü Kürt’tür, bunlar için en iyi Alevi ölü Alevidir. Vatanına ihanet eden, ama mütedeyyin maskesi takan örgütlerin dizinin dibine çökerler, ama gerçek mütedeyyinden korkar, onu yok etmek için her şe...
 • Ahlak ilmi çok mühimdir

  22 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ahlak ilmi çok mühimdir Edirne’de medfun bulunan büyük Velilerden Şücaeddin-i Karamani hazretleri ”rahmetullahi aleyh“, bir gün sohbetinde; - Ahlak ilmi, kalb ve ruh temizliği bilgisi demektir, buyurdu. Tıp ilminin, beden sağlığı bilgisi olmasına benzer. Çünkü fena huylar, kalbin ve ruhun hastalıkları, zararlı işler de bu hastalıkların alametleridir. Şöyle devam etti: - Ahlak ilmi, çok şerefli, pek kıymetli, en lüzumlu bir ilimdir. - Neden efendim? dediler. - Çünkü, kalbin ve ruhun kötülükleri bu ilimle tem...
 • Kötü arkadaşlardan ayrıl!

  17 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Kötü arkadaşlardan ayrıl! Şırnak civarında yetişen Velilerden Şeyh İbrahim Hakkı hazretleri “rahmetullahi aleyh“, bir gün fena arkadaşlara aldanan sevdiği bir genci görüp, şefkatli bir sesle; - Görüyorum ki, “Allah adamları” ile görüşmekten sıkılıyor, zenginlerle, dünyaya düşkün olanlarla bulunmak istiyorsun, buyurdu. Delikanlı mahcup bir eda ile önüne bakıyordu. Devam etti: - Aman oğlum! O kötü arkadaşlarla düşüp kalkmak, insanı sonsuz felakete götürür. Onların yağlı, tatlı yemekleri, zehir gibi gönlü öldür...
UA-36507442-2