logo

13 Haziran 2015

REŞİTPAŞASPOR ALT YAPISI TAKIM HALİNDE ŞAMPİYON OLDU

Reşitpaşaspor Alt yapı Kategorisinde rekor bir şampiyonluk elde etti. Bütün yaş grupları olarak katıldığı alt yapı kategorisinde U.12-U.13-U.14-U.15.te şampiyonluk yaşadı.

reşitpaşa spor

Reşitpaşaspor kulübü olarak 2014-2015 Sezonunda alt yapı spor takımları başarılı bir sezon geçirdi. Reşitpaşaspor tüm kategorilerde şampiyon olurken U.11-U.16-U.17-yaş guruplarında da ikinci olan alt yapı futbol takımı ,bir anlamda kulüp yönetiminin birlik ve beraberliğinin sportif başarıya yansıması olarak gösteriliyor.

 

Konu hakkında açıklama yapan Kulüp Başkanı Adnan Güven şöyle konuştu,”Spor okulu ile birlikte alt yapıda 250 gencimizi devamlı surette kulüp imkanlarını zorlayarak spor yapma imkanı sağladık. Bu başarıyı her hangi bir beklenti içinde olmayan ,siyasi sıçrama taşı olarak veya maddi menfaat beklentisi içinde değil,bu şerefli millete bir şekilde hizmet edip toplum adabına uygun milli manevi değerlerimize sahip çıkıp ,gelecekte bu doğrultuda hizmet edecek gençlere ,örnek olarak yapmaya çalıştık. Bu düşüncelerle başta kulüp yöneticileri ve futbolcular olmak üzere en son şampiyon olan U.13-takımı ve bünyemizdeki tüm gençlerimize hocalarımıza kulüp çalışanlarımıza bizlerden desteğini esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkür eder saygılar sunarız”

Share
748 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2