logo

reklam
07 Kasım 2016

Reşetnikov’dan müthiş Rus Uçağı iddiası!

flaş

Uçağı ABD askerleri düşürdü

‘Rusya Stratejik Çalışmalar Enstitüsü  Başkanı Leonid Reşetnikov,yaptığı açıklamada Rusya’ya ait uçağı ABD askerleri tarafından düşürüldüğü iddiasında bulundu.

Rusya Federasyonu Devlet Başkanlığı’nın resmi düşünce kuruluşu ‘Rusya Stratejik Çalışmalar Enstitüsü Başkanı Leonid Reşetnikov , Hürriyet’ten Cansu Çamlıbel’e konuştu. Reşetnikov, Rus uçağının düşürülmesi ve 15 Temmuz ihanet gecesiyle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Devlet Başkanı Putin’in yakın çalışma ekibindeki Reşetnikov, 33 yıl Rusya Dış İstihbarat Servisi’nde üst düzey görevlerdeydi. RISS de doğrudan Kremlin’e bağlı bir kuruluş.

İŞTE O ÇARPICI İFADELER:

UÇAĞIN DÜŞÜRÜLMESİNİN AMACI DA ERDOĞAN’DI VE ABD’Lİ ASKERLER EYLEME KATILMIŞLARDIR”

-” Rus uçağının düşürülmesinde etkin olanlar öncelikle Erdoğan düşmanıydı ve aynı zamanda Amerika ile bağlantılıydı. Elimizde öyle bilgiler var ki İncirlik’te görev yapan Amerikalı askerler bu olayın gerçekleşmesine katılmışlardır.”

 

UÇAK DÜŞÜRÜLMESİ VE 15 TEMMUZ ARASINDA BAĞ VAR

-“Biz öyle bir kanıya vardık ama sizleri bilemiyorum. Rus tarafı olarak biz bu görüşe sahibiz. Biz kendi elimizdeki bilgilerle Türkiye’nin bize verdiklerini karşılaştırarak böyle bir sonuca vardık.”

“AMAÇ ERDOĞAN’I DEVİRMEKTİ”

-” Şurası kesin Türk-Rus çatışmasını çıkarmaya çalışmanın arkasında da yine Erdoğan’ı iktidardan uzaklaştırmak vardı. Her iki koşulda da hedef buydu bizce. Beni doğru anlayın lütfen. Ben ne Erdoğan taraftarıyım ne de karşıtıyım. O sizin Cumhurbaşkanınız. Ama objektif olarak şunu söyleyebiliyoruz; her şey onu ortadan kaldırmak, devirmek için yapıldı. ”

 

Share
847 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2