logo

02 Kasım 2015

RADYO VİVA KARTALLI DİNLEYİCİLERİ İLE BULUŞTU

002İstanbul’da 90.0 FM frekansından yayın yapan Radyo Viva’nın sevilen programcıları Doğancan Özadlı ve Duygu Kurtez, Kartallı dinleyicileri ile söyleşide buluştu.

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Ekim ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Radyo Viva’nın sevilen programcıları Doğancan Özadlı ve Duygu Kurtez’i Kartallı dinleyicileri ile buluşturdu. Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen söyleşide; duygu ve düşüncelerini samimi bir atmosferde dinleyicileri ile paylaşan programcılar, medyanın belirleyici rolünü, etkin önemini işledi. Radyo Viva’da programlarını severek yaptıklarını, bu sayede istikrarlı çizgilerini koruyup dinleyicileriyle aralarında bir sevgi köprüsü kurduklarını belirtti.

Söyleşide Kartallı dinleyiciler; Doğancan Özadlı ve Duygu Kurtez’e radyoculuğun zevkli, riskli ve zor yanlarını, unutamadıkları canlı yayın bağlantılarını sordu. Ayrıca radyoculuk mesleği ile ilgilenen gençler, radyoculuğun püf noktaları konusunda programcılardan bilgi aldı.

Share
589 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2