logo

07 Ağustos 2016

PTT DEMOKRASİ NÖBETİNDE

“Milli İradeye Sahip Çıkan PTT Ailesi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydan’ında Demokrasi Nöbetine Devam Eden Milletimizin Yanında….”

2

Milli İradeyi hiçe sayan hainlere karşı durmak, insanlığın ortak vicdanının sesi olmak, seçilmiş Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Parlamentoya ve Devlete sahip çıkmak için, PTT A.Ş. olarak lanetlediğimiz bu darbe girişimini protesto etmek amacıyla Ülkemizin her yerinde, çalışanlarımızla birlikte demokrasiye sahip çıkmak adına demokrasi nöbetine devam etmekteyiz.

 

Ülkemiz genelinde yapılan demokrasi nöbetlerine ilk günden itibaren destek veren şirketimiz tarafından; Cumhurbaşkanlığı Külliyesi çevresinde ve 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanında kurulan stantta, burada demokrasi nöbeti tutan çalışanlarımızla birlikte standımızı ziyaret eden vatandaşlarımıza çay ve çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

3 Ağustos 2016 Çarşamba günü, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi çevresinde bulunan Şirketimiz stantını ziyaret eden PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Sayın Kenan BOZGEYİK, burada yaptığı konuşmada;”PTT A.Ş. ailesi olarak ülkemize ve milletimize yapılan hain darbe girişimine karşı ilk günden itibaren üzerimize düşen vazifenin bilincinde gereken herşeyi yapmaktayız. Bu zor süreçte şirketimiz bir bütün halinde; Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın yanında yer alarak Devletimizi ve Milletimizi korumaya yönelik her türlü desteği vermektedir. Bu bağlamda 40 bin çalışanı ile darbenin yaşandığı ilk akşamdan itibaren meydanları dolduran tüm PTT çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sayın Kenan BOZGEYİK konuşmalarının devamında; PTT A.Ş. ailesi olarak; ülkemiz insanının hizmet ihtiyacının her koşulda sağlanabilmesi için var güçleriyle ve yılmadan çalışmaya devam edeceklerini belirterek, demokrasi adına canlarını feda eden Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, başta kederli aileleri olmak üzere Yüce Milletimize başsağlığı ve sabırlar dileğinde bulundular.

 

Ardından, PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Sayın Kenan BOZGEYİK, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi çevresinde, şirketimizce kurulan stantta demokrasi nöbetine katılanlara kendi elleri ile yiyecek ve içecek ikramında bulunarak stantımızı ziyaret eden vatandaşlarımızla sohbet ettiler.

Share
375 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2