logo

reklam
08 Temmuz 2015

PROTOKOL; SANAYİCİ VE İŞADAMLARIYLA İFTARDA BULUŞTU

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğünün organize ettiği iftar Programı Nevali Otel’de gerçekleşti. Düzenlenen iftar programında iş dünyasının önde gelen sanayici ve işadamları ile şehir protokolü bir araya geldi.2

 Düzenlenen iftar programına, Vali İzzettin Küçük, Vali Yardımcıları Uğur Sezer, Aylin Kırcı Duman, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı İbrahim İletmiş, Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Badıllı, Cumali Güneş, Mithat Arhan, Faruk Atlas, Meclis Üyeleri Mahmut Akaslan, Mehmet Ertekin, OSB Müteşebbis Heyeti Başkan Vekili Mehmet Öksüzoğlu, Müteşebbis Heyeti Üyeleri,  OSB Müdürü Oktay Yaşar, Evren Sanayi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Arslan’ın yanı sıra  Şanlıurfa’da faaliyet gösteren sanayici ve iş adamlarıyla çok sayıda davetli katıldı.

Vali İzzettin Küçük iftar programında gerçekleştirdiği konuşmada eğitim ve sanayileşmeye konularına dikkat çekerek çocukları iyi yetiştirmek ve onlara iş sağlamak için gayret göstereceklerini ifade etti. Vali Küçük “Bu iki konuyu halledersek, Şanlıurfa, sadece Güneydoğu Anadolu’nun değil, inşallah ilerde, Ortadoğu selamet bulacak. Bütün bölgenin ana damarı olacak” dedi. 

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgeleri konusunda da önemli gelişmelerin yaşandığının da altını çizen Vali İzzettin Küçük; “Temel amacımız, fabrika sayılarımızı arttırmamızdır. Üçüncü OSB ile ilgili ciddi çalışmalarımız var. Üçüncü OSB’nin bürokratik alt yapı işlemleri tamamlandı. Yer tahsislerine önümüzdeki haftadan sonra başlayacağız. İkinci organize sanayilerimizdeki alt yapı işlemlerimiz devam ediyor. Her hangi bir ödenek sorunu yok. Tekstil adası başladı. Bu ayın sonunda 20’ye yakın fabrika o bölgede inşa edilecek” dedi.

Share
422 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2