logo

16 Nisan 2015

MARMARA HASTANESİNDEN BİR YILDIZ KAYDI

Ünlü Prof.Dr. Işıl Berat Barlan’ın kaza sonrası şüpheli ölümü merak konusu.

Abdurrahman Yeşildağ’ın özel haberi

Marmara Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Anabilimdalı’nın değerli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Işıl Berat Barlan’ın denizde bulunan cesedi otopsi sonrası kılınan namazın ardından kanlıca mezarlığına defnedildi.

HASTANEE

Barlan  için düzenlenen cenaze törenine duygusal anlar yaşandı . Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilen cenaze törenine Prof.Dr. Işıl Berat Barlan’ın ailesi   Pendik Belediye Başkanı Dr Kenan Şahin ile arkadaşları, meslektaşları, sevenleri ve aile yakınları katıldı.

 

Hastane Dekanı ve Hastane Yöneticisi Prof.Dr İsmail Cinel’in duygusal konuşmaları cenaze törenine katılanları duygulandırdı.

hastaane

Öğrencilerinin konuşmalarında Prof.Dr.Işıl Berat Barla’nın insana verdiği değer ve insan hayatının  bekası için gece gündüz demeden çalıştığı  zaman kavramını ortadan kaldırdığı belirtildi. Ayriyeten hocalarının emaneti olan bilgi ve birikimlerini onun çizdiği yolda harcamaya kararlı olduklarını söylediler.

hastane.

Cenaze yoğun kalabalıkla Hastane önündeki cenaze aracına alınarak  Karaca Ahmet Şakirin camii’nde kılınan öğle namazına sonra Kanlıca mezarlığına defnedildi.

hastane

hasttane

Etiketler: » » » » »
Share
4943 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2