logo

07 Nisan 2015

PLAKLARIN ALTIN SANATÇISI BEYLİKDÜZÜ’NDEYDİ

1Unutulmayan eserleri güzel sesiyle herkese sevdiren ve kendisi de bir Beylikdüzü’lü olan ünlü sanatçı Neşe Karaböcek, Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde nostaljik şarkılarla konser verdi. İlçe protokolünün katılım gösterdiği konserde sazlar da kulakların pasını sildi.

“Artık Sevmeyeceğim” denince akla gelen ilk isim, onlarca Altın Plak sahibi Sanatçı Neşe Karaböcek, şarkılarını bu kez Beylikdüzü için söyledi. Bir dönemin unutulmaz filmlerine, aşklarına, hayatlarına dokunmuş şarkıların sahibi sanatçı, usta saz ekibiyle çıktığı sahnede aynı zamanda göz doldurdu. Seyircilerin yoğun alkışlarla eşlik ettiği şarkılarını büyük bir keyifle okuduğunun belirten Karaböcek’e vokalist olarak Sanatçı Uhde Seçil eşlik etti.

 

Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol, Beylikdüzü İlçe Spor Müdürü Gürkan Akbıyık ve Beylikdüzü Belediye Başkan Danışmanı Kültür ve Sanat Koordinatörü Erhan Bayladı’nın katıldığı konserde sanatçıya çiçek takdim eden Demirkol, “Böyle büyük bir sesi ilçemizde görmek gurur verici. Bizler sizin şarkılarınızla gençliğimizi yaşadık. İlçemize de hoş geldiniz” diye konuştu.

Share
296 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2