logo

02 Temmuz 2015

PLAJ VOLEYBOLU ARTIK BEYLİKDÜZÜ SAHİLLERİNDE OYNANACAK

4Beylikdüzü Belediyesi, sağlıklı yaşam için bir adım daha attı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Kavaklı Sahil Mahallesi’nde bulunan amfi tiyatro ve Gürpınar Sahili’nde bulunan Piri Reis Parkı içerisine plaj voleybolu sahaları kazandırdı. Gençleri spora teşvik etmek ve spor yapabilecekleri sahalar oluşturmak adına halkın ortak kullanım alanlarına yapılan bu çalışmalar sporcuları kullanımına hazır.  

 

Beylikdüzü’nün sahilleri artık plaj voleyboluna da ev sahipliği yapacak. Kavaklı Sahil Mahallesi’nde bulunan amfi tiyatro ve Gürpınar Sahili’nde bulunan Piri Reis Parkı artık plaj voleybolu tutkunlarını ağırlayacak. Yaz aylarını çeşit çeşit etkinliklerle geçiren, sahili, denizi ve yeşil alanları üst düzeyde kullanan Beylikdüzü halkı bundan böyle voleybol sporunu kum zeminli sahalarda yapacak.

 

Müsabakalara Hazır

 

Kum zeminli, plaj voleyboluna uygun olarak hazırlanan Kavaklı’daki 308 m² sahanın etrafı ahşap korumalarla döşendi. Gürpınar Sahili’nde bulunan 384 m² saha ise kum zeminin yanı sıra tel örgülü alan içerisine alındı. Çekişmeli mücadelelerin geçeceği, sporcuların kendilerini geliştirebilecekleri sahalar, müsabakalar için sporcularını bekliyor.

 

Share
418 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2