logo

27 Haziran 2016

PARKTA İFTAR

7497fdfb-bfc0-4302-b865-74301ae4e889Bakırköy Belediyesi tarafından verilen mahalle iftarları Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun da katılımıyla Şenlikköy Atatürk Parkı’nda devam etti.

 

Ramazan ayının bolluk ve bereketinin paylaşıldığı iftarlara Bakırköylülerde yoğun ilgi gösteriyor.

 

Bakırköy’deki mahalle muhtarlarının da katıldığı iftarda bir konuşma yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu , mahalle iftarlarında Bakırköylülerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Başkan Kerimoğlu; pazartesi günü Yenimahalle’de, Salı günü Kartaltepe’de, Çarşamba günü Zuhuratbaba’da, Perşembe günü Yeşilköy’de, Cuma günü de Osmaniye’de mahalle iftarlarının yapılacağını sözlerine ekledi.

 

APARTMAN GÖREVLİLERİNE ZİYARET

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, iftarın ardından Şenlikköy esnafını ziyaret ederek hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledikten sonra Apartman Görevlileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Şenlikköy Şubesini  de ziyaret etti.

 

Sıcak ilgiyle karşılaşan Başkan Kerimoğlu burada yaptığı konuşmada duygularını şu şekilde ifade etti: “Her fırsatta yurttaşlarımızın sorunlarını yerinde incelemeye çalışıyoruz.’ Sizlere nasıl daha iyi hizmet ederiz’ bunun çalışmasını ekip arkadaşlarımla beraber yapıyoruz. Çalışmalarımızda bizlere ışık tutan , yardımcı olan, destek veren sizler gibi sivil toplum örgütleriyle de omuz omuza hareket etmeye çalışıyoruz. Bizlere gösterdiğiniz ilgiye, sevgiye ve desteğe çok teşekkür ederim.”

 

Share
224 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2