logo

24 Haziran 2015

ÖZGEDİK MAHALLESİ DE ÇOK AMAÇLI SALONA KAVUŞUYOR

kkkkkkkkKaraköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, kırsal mahallelere verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Her hafta bir temel atma töreni gerçekleştiren Başkan Çiftçi, bu kez de Özgedik Mahallesinin çok amaçlı salonunun temelini attı.

Şanlıurfa’nın merkez Karaköprü İlçe Belediyesi tarafından Özgedik Mahallesi’nde 300 m2 alan üzerine yaptırılacak olan Taziye ve Muhtar Evinin temel atma töreni Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Törene Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Temel atma töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Karaköprü ilçemizin Özgedik Mahallesindeyiz. Burada çok amaçlı bir salonun temelini atıyoruz. Tabii yaptığımız eser istiyoruz ki mahallelerimiz için kalıcı olsun. Bu nedenle teknik arkadaşlarımız çok sağlam temellerle ve çok güzel bir proje ile kırsa mahallelerimize gidiyorlar. Bizim temel düşüncemiz hiç gecikmeksizin gerek seçim öncesi ve gerekse seçim sonrası tüm mahallelere taahhüt etmiş olduğumuz sözleri yerine getirmek. Ekipte bu şekilde çalışıyor. Ben projede emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum. Çok amaçlı salonumuz Özgedik mahallemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Özgedik Mahalle Muhtarı Mehmet Altundağ ise, mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye teşekkür etti.

Bu arada, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yaptırılan ve 300 m2 alan üzerine inşa edilecek olan çok amaçlı salonun 3 ay gibi kısa bir sürede hizmete açılması planlanıyor.

 

Share
224 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2