logo

26 Nisan 2016

ÖZGEDİK MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SALONA KAVUŞTU

1..Karaköprü Belediyesi tarafından Özgedik kırsal mahallesine yaptırılan çok amaçlı salon hizmete sunuldu. Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı mahalle sakinleri Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçe Belediyesine bağlı Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Özgedik mahallesinde, 300 m2 alan üzerine yaptırılan çok amaçlı salon hizmete sunuldu.

Çok amaçlı salonun açılışına; Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri ve Özgedik Mahalle Muhtarı ile mahalle sakinleri katıldı.

Açılış töreninde konuşan Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Şıhmüslüm Korkmaz, Özgedik Mahallesine yaptırılan çok amaçlı salonun hayırlı olması dileğinde bulundu.

Karaköprü Belediyesinin verdiği sözleri bir bir tuttuğunu ifade eden Şıhmüslüm Korkmaz, Karaköprü Belediyesi olarak kırsala yaptırılan 14. çok amaçlı salonun açılışını yaptıklarını söyledi.

Mahalle Muhtarı Mehmet Altundağ ise, Mahallelerine yaptırılan çok amaçlı salonun mahalleye büyük katkı sunacağını belirterek, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Share
247 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2