logo

15 Aralık 2015

Özel Tekden Koleji 5.Yılını Personeli ile Kutladı

TEKDEN Koleji Genel Müdürü Osman TAŞDEMİR, Okul Yöneticisi Nuri ÖZKAN, Değerli Eşleri Fatma TAŞDEMİR, Mukadder ÖZKAN ve GÖLGE Güvenlik Sorumlusu Bahadır ÖNALAN,TURPAK Firma Sorumlusu Turgut KAŞIKÇI, BEYTAŞ  Firma Sahibi Ünal KALENDER, BEYTAŞ Ulaşım, (TEKDEN Sorumlu) Müdürü Erkan YAVUZ, Müdür Yardımcısı Hülya YILDIZ beraberinde tüm personel 11 Kasım 2015 Cuma günü saat 17.00 de TEKDEN Koleji Konferans Salonunda 1. Yarıyıl Personel Günü Toplantısında bir araya geldiler..

      TEKDEN Koleji Beden Eğitim Bölüm Başkanı/Program Sunum Sorumlusu Levent DÜDÜLOĞLU tarafından yürütülen programın açılış konuşmasını Okul Yöneticisi Nuri ÖZKAN yaptı. TEKDEN alın ve akıl teri döküyorsa strateji  geliştiriyorsunuz. Bütün bunların hepsi personel ile oluyor.! Hepsine tek tek teşekkür ediyorum dedi. Ayrıca GÖLGE Güvenliği, BEYTAŞ  A.Ş. , GÜRPAK Firma yetkilileri ve Personeline; Bu Programı hazırlayan ve sunan, emeği geçen herkese teşekkürlerini yineledi. Okul ile ilgili anılarını da dile getiren ÖZKAN “Dünden Bugüne” ne kadar başarılı bir yol aldıklarının altını çizdi.

      TEKDEN İletişim Koordinatörü Mehtap APAK Organizasyonunda ve Drama Eğitim Lideri Uğur DİŞİAÇIK beraberliğinde Personel Günü Anısına hazırlanan “Dünden Bugüne” Videosu gösterimi  gerçekleştirildi. Dönem dönem duygulu anlar yaşandı. Personelin kamera arkası sürpriz görüntüleri törene damgasını vurdu.

      Amacımız imkansızı mümkün. Mümkünü kolay. Kolayı da zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır. Üşenme . Erteleme. Vazgeçme. A.Fuat BAŞGİL İlkesiyle hareket eden, Ayrıca; Kurulusundan günümüze,  sevgiyi merkezine alan ve kurumun adeta mottosu haline gelen Kalbi birlik ruhi ahenk parolasıyla İstanbul Tekden Koleji 5. Yılını dolduran Öğretmenlerini unutmadığı gibi, Personelini de unutmadı. Levent DÜDÜLOĞLU tarafından isimleri tek tek okunarak, Mehmet ŞAHİN, Mehtap APAK, M. Ali ORGÜL, Cahit GÖZE, Nebahat ERDOGAN, Sabri ÇAKAR, Nuray COMAK, Tarık ARSLAN, Ali Rıza MERCAN, Fethi GÜNDÜZ, Özden GÖRAL, İsmail YÜCE ve Şeref KÖR Ödüllerini almak üzere sahneye davet edildiler. Kuruma 5. Yıldır yapmış oldukları fedakar çalışmalardan dolayı Genel Müdür Osman TAŞDEMİR ve Okul Yöneticisinin elinden 5.Yıl Plaketini alan Personel anılarını anlatarak duygulu anlar yaşadı ve salondakilere yaşattılar.  

      Bilgi, sevgi  ve huzur dolu bir yaşam dileklerini sunan, Osman TAŞDEMİR; Eğitimin arka planında sizler vardınız, biz bir yolculuğa çıktık ve bu yolda sizlerde oldunuz. Bugün bir başarı elde ettiysek hep birlikte başardık diyerek bütün Personelini tek tek tebrik edip, teşekkür etti. İdari İşler Şefi Mehmet ŞAHİN’in  sorumluluğunda hazırlanan  5. Yıl pastası kesilerek, hatıra fotoğrafı çekildi.

Kutlama Programı Sunum Sorumlusu Levent DÜDÜLOĞLU da kapanış konuşmasında; Yüzümüzde ki gülümsemenin içimizde ki çocuğun hiçbir zaman kaybolmaması dileğiyle.. Tüm Personelin gününü kutluyor, yaşam boyu başarı,  sağlık  ve mutluluk diliyorum dedi.!

Vahide HATUNOĞLU ULUBEYİ

Kurumsal Basın Danışmanı                   

 

                     

Share
332 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2