logo

11 Nisan 2015

ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN KOLEJİ TUDEM SINAVINA YİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

011 Nisan 2015 Cumartesi  günü sabah ve öğleden sonra iki oturum şeklinde olmak üzere; Sabah saat 10.oo da İlkokul 3 ve 4.cü sınıflar, ÖĞLEDEN SONRA SAAT 14.00 de Ortaokul  5,6,7 ve 8.ci sınıflardan   yaklaşık toplam 1500 öğrencinin başvurduğu  TUDEM Türkiye Geneli Yönlendirme Sınavı na giren öğrencilere Özel Küçükyalı TEKDEN Koleji ev sahipliği yaptı.

Yapılan sınavda TUDEM gözetmen Öğretmenleri , TEKDEN görevli personel,  Güvenlik personel görevlendirilmiş olup; Sınav boyunca başarılı bir şekilde hizmet vermişlerdir. Ayrıca TUDEM tarafından Kitap standı kurularak, açtıkları stand da veli ve öğrencilere satış hizmeti verilmiştir..

Görevli olan tüm personel saat 08.00 de okulda hazır bulundular. Beytaş destek personeli ve Tekden Koleji  İletişim Koord. Mehtap APAK Hayal Bahçesinde Öğrencilerin giriş çıkışlarını kontrol altına aldı. Ayrıca sınava giren öğrencilerin velilerine Okulun tanıtımı yapıldı.

TUDEM Sınavları öğrencinin gelişimini, başarılarını ve eksiklerini belirlemede ölçü niteliğinde, merkezi sınav standartlarına uygun, güvenli, yeterlilik ve eğilim belirlemede etkili olduğu için öğrencilerin seviyesini belirlemede  oldukça  faydalı olduğu düşünülmektedir.

TUDEM Sınavında her katta, sınıflarda ve yemekhanede Özel TEKDEN Koleji ve TUDEM den gözetmen öğretmenin yanısıra , TEKDEN İletişim Koordinatorlüğü Departmanlığı ve İdari İşler Şefliği İşbirliği ile  görevlendirilen  personel görevini  titizlikle başarılı bir şekilde yerine  getirerek sonuçlandırmıştır. İdari İşler Şefliği  ve Destek personel  görevini başarıyla yerine getirmenin yanı sıra Halkla ilişkiler ve Hostes  personelin de güler yüzlü tutumu;  veli ve öğrenci memnuniyetini ortaya koymuştur.

Görevli bütün departmanlardan sorumlu personel üzerine düşen görevi layıkıyla yapmaya özen göstermiş, en ince ayrıntı gözden geçirilmiştir. Sağlık personeli ( Hemşire)  görev yerinde hazır bulunmuşlardır. Okula gelen veli ve misafirlere ikram görevlileri  tarafından servis yapılmıştır.

Ev sahipliğinden memnun kalan öğrenci velileri Özel Küçükyalı TEKDEN Koleji Okul İdaresine teşekkürlerini ve memnuniyetlerini bir kez daha dile getirdiler. Oldukça yoğun ve güzel kalabalığa sahne olan Özel TEKDEN Koleji; Genel Müdürü Osman TAŞDEMİR  ve Okul Müdürü Nuri ÖZKAN da,

Sınava giren öğrenci  ve velilerini; TEKDEN Ailesi olarak Okulumuzda ağırlamanın onuru ve gururu içerisinde yaşamanın mutluluğunu dile getirerek, teşekkürlerini sundular. Öğrencilerle yakından  ilgilenen okul yöneticileri   öğrencileri tebrik edip, başarı dileklerinde bulundular.

Sınav saha sorumlusu Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Levent DUDULOĞLU ve Müdür Yardımcısı Beytullah EREN’de büyük bir titizlikle sınav sürecini takip etmişlerdir.

TUDEM Sınav sonuçları; www.tekdenegitimkurumlari.com,

www.tudem.com adresinde duyurulacak olup, Öğrenci sınav sonuç belgesiyle her dersten aldığı puanı; konu analizlerine göre doğru-yanlış sayısını; okul,  İl, İlçe ve Türkiye genelinde sıralanmasını öğrenebileceklerdir.

Vahide HATUNOĞLU ULUBEYİ ( Kurumsal Basın Danışmanı )

 

 

Etiketler: »
Share
2126 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2