logo

12 Mayıs 2015

ÖZCAN YENİCE MAHALLE TOPLANTISINDA

8AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Halil Özcan 7 Haziran genel seçimler öncesinde seçim çalışmalarına dur durak demeden devam ediyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Halil Özcan seçim çalışmalarına mahalle toplantıları ile devam ediyor. Eyyübiye ilçe SKM tarafından organize edilen yenice mahalle toplantısına katıldı. Çok sayıda vatandaşın katıldı mahalle toplantısında konuşan Milletvekili adayı Özcan şunları ifade etti; Allah’a şükür 3 dönemdir bu huzuru yakalamışız. Bu yüzden AK Parti her seçimde oylarını arttırıyor. Hem hizmet, hem huzur, hem ekonomik istikrar, hem de siyasi istikrardır. Muhalefet partilerini eleştiren Özcan, bunlar referandumda hepsi birleşti. Cumhurbaşkanlığından Chp ve Mhp birleşti, Ekmeleddin İhsanoğlu2nu getirip aday yaptılar. Mhp koalisyon olursa Başbakan olacak. Üstad Bediüzzaman’ın bir örneği var şöyle diyor, 20 kişinin 20 günde yaptığı bir binayı, bir kişi bir günde yıkar. Bozmak çok kolaydır. Tamir etmek çok zordur. Herşey halkın gözünün önünde. Halk bilinçli, köylere gidiyoruz seçimin önemini bu anlattıklarımızı halk bize anlatıyor. Bu da bizi memnun ediyor. Halk biliyorsa, halkımızın bu sıcaklığını, ilgi alakasını gördükçe önümüz açık. Çünkü hedef 2023 Allah’ın izniyle. 2023’ün açarşak bu 2053 demek, 2053’ün önünü açarsak bu da 2071 demek.

Cumhurbaşkanımız dindar gençlik istiyorum dediğinde kıyameti kopardılar. Demek ki bunlar gezici, 6-7 Ekim olaylarındaki gençliği istiyor. Biz ise dindar gençlik istiyoruz. Dindar gençlik derken vatanına, milletine, değerlerine sahip çıkan, bayrağını seven, üretken bir gençlik kastediyoruz. Dedi.
Yenice mahallesinde yapılan toplantıya AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr. Halil Özcan’ın yanı sıra Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye İlçe SKM Başkanı Mustafa Ağar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Share
228 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2